GeriEkonomi Rixos Hotels'de iki yeni atama
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rixos Hotels'de iki yeni atama

Yeni yıla girerken Rixos Hotels üst yönetiminde atamalar gerçekleşti.

Finans ve Mali Denetimden Sorumlu Grup Başkan Yardımcılığı görevine Selim Güray Çelik, İnsan Kaynaklarından Sorumlu Grup Başkan Yardımcılığı’na ise Seyfettin Sağlam getirildi.

Mali Denetim ve Finanstan Sorumlu Grup Başkan Yardımcısı Selim Güray Çelik, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra ABD’de University of Illinois’te yüksek lisans programını tamamladı. Çalışma hayatına Hazine Müsteşarlığı’nda Murakıp Yardımcısı olarak başlayan Çelik, Murakıplık ve Başmurakıplık yaptıktan sonra, BDDK’da Daire Başkanlığı görevine getirildi. 2005 yılında T.C. Ziraat Bankası’na Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Çelik, Ağustos 2008 itibariyle Genel Müdür Baş Yardımcılığı görevini yürüttü.

İnsan Kaynaklarından Sorumlu Grup Başkan Yardımcılığı görevine atanan Seyfettin Sağlam, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi’nde yüksek lisans, INSEAD Business School‘da ise çeşitli yönetim programlarını tamamladı. Çalışma hayatına MSC Danışmanlık firmasında başlayan Sağlam, Tekstilbank’ta İnsan Kaynakları bölümünde çalıştı. Sağlam, Ülker çatısı altında faaliyet gösteren Ambalaj, Bilişim, Mali Hizmetler ve Perakende Grupları bünyesindeki 26 şirket ile Yıldız Holding’te İnsan Kaynaklarından Sorumlu Grup Müdürlüğü görevini üstlendi. Sağlam, 2008 itibariyle T.C. Ziraat Bankası’nda İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’nı yürütmekteydi.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle