GeriEkonomi Onur Air'den indirim kampanyası
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Onur Air'den indirim kampanyası

Onur Air'den indirim kampanyası
refid:13207018 ilişkili resim dosyası

Onur Air, toplam 20 bin bileti “yeni nesil” cep telefonlarından, en az 7 gün önceden alınmak koşuluyla her şey dahil 39 TL'den satışa sundu.

Onur Air'den yapılan açıklamaya göre, İstanbul çıkış ve varışlı İzmir, Antalya ve Bodrum biletleri her şey dahil 39 TL'den satışa sunulurken, diğer tüm uçuş noktalarına ise 44 liradan uçulabilecek.

Açıklamada, “yeni nesil” cep telefonlarından “www.onurair.com.tr” adresine girilerek satın alınabilecek 39 TL'lik kampanya biletlerinin, 27 Mart tarihine kadarki (30 Aralık 2009-4 Ocak 2010 tarihleri arasındaki uçuşlar hariç) Onur Air'in İzmir, Antalya ve Bodrum uçuşlarında, 44 TL'lik biletlerin ise diğer uçuş noktaları olan Adana, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Malatya, Samsun ve Trabzon hatlarında kullanılabileceği kaydedildi.

Onur Air'in cep telefonlarındaki mobil sitesinden satışa sunulan 39 ve 44 TL'lik kampanya biletleri ayrıca hizmet bedeli farkı ödenerek Onur Air'in “www.onurair.com.tr” adresli internet sitesinden, (0212) 444 66 87 numaralı çağrı merkezinden veya bilet satış acentelerinden de alınabilecek. Açıklamada ayrıca, uçuştan en az 7 gün öncesine kadar alınabilecek kampanya biletleri için tarih değişikliği, açığa alma, iptal veya isim değişikliği işlemlerinin yapılamayacağı belirtildi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle