GeriKobi Otoda ve oteldebüyümeye devam
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Otoda ve oteldebüyümeye devam

Otoda ve oteldebüyümeye devam

BU yıl ticarete başlamasının 70’inci yılını kutlayan Kosifler Grup, 2016’da BMW bayiliği için yeni showroomlar inşa edecek.

Turizm sektöründe de halen Hilton tarafından işletilen 4 şehir oteline bir yenisini daha ekleyecek. 1987’de ilk BMW satış sonrası hizmetler merkezini açan Kosifler, bu markayla çok hızlı büyüme yakaladı.

Grubun yeni hedefleri hakkında bilgi veren Hilal Kosif, şöyle konuştu: “Kosifler Group’ta, 2015 yılı itibari ile 700 kişi çalışıyor. Bu yıl ciromuzun da 700 Milyon TL olmasını bekliyoruz. Bu cironun 600 milyon liraya yakını otodan geliyor. Turizm alanındaki yatırımlarımızı genelde Anadolu’da yapmaya özen gösteriyoruz. Konya, Şanlıurfa, Mardin ve Kütahya illerimize otel yatırımları yaptık. Otellerimizde 250 kişiye yakın çalışanımız var” dedi. Kosifler Group CEO’su Temel Aras da, “Otomobil satışlarında bu yıl için yüzde 15 artış öngörmüştük. Ancak, Kosifler Oto olarak yılsonu ciromuzun geçen yıla göre yüzde 30 artacağı anlaşılıyor. 2015 yılı sonunda 6 Bin 500 adet yeni ve yaklaşık 1.000 adet kullanılmış otomobil satışı gerçekleştirerek otomobil ciro hedefimizi 600 Milyon TL’nin üzerinde bekliyoruz” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle