GeriEkonomi Kısa kısa...
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısa kısa...

Vaillant yazı yarışması

Vaillant, Tüketici Club üyeleri arasında, ‘‘Vaillant Exzellenz Modeliyle Aile Yaşamında Kalite’’ konulu yazı yarışması düzenledi. Yarışma, 10-15, 16-22, ve 22 yaş olmak üzere üç ayrı grupta yapılacak. Dereceye girenler ödül olarak altın, seyahat ve tatil kazanacak. Vaillant Türkiye'de sekiz yıldan bu yana hizmet veriyor.

Yeni bir kalp merkezi

Test Kalp Tanı ve Sağlık Merkezi, Nişantaşı'nda hizmete girdi. Açılışı Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül tarafından yapılan merkezde, Türkiye'nin ilk Elektron Tomografi cihazı bulunuyor. Cihaz, kroner damar kalp hastalığını bir belirti ortaya çıkmadan teşhis edebiliyor.

Aygaz'a ödül

Aygaz, ‘‘En başarılı LPG şirketi’’ ödülünün sahibi oldu. Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen ‘‘Petroleum Turkey '99 başarı ödülleri’’ kapsamındaki ödül, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Cumhur Ersümer tarafından Aygaz Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dr. Sinan Özman'a verildi.

Yaz Lezzetleri

Her ay Türk ve dünya mutfaklarından seçilen değişik tadları deneme fırsatı sunan Divan Pub'lar, ‘‘Fesleğen ve Zeytin Soslu Tavuk’’ ve ‘‘Çilek Kulesi’’ ile haziran ayında konuklarına, lezzet dünyasının kapılarını aralıyor. Divan Pub'lar Elmadağ, Erenköy, Zekeriyaköy, Maslak, Fenerbahçe, Balmumcu ve Havalimanı'nda bulunuyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle