GeriEkonomi Kısa kısa...
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısa kısa...

Dev sürahideki içkiler deprem bölgesine

MEYVE aromalı içecek Tang'ın promosyon kampanyalarında yer alan dev sürahinin içindeki 25 bin Tang poşeti, deprem bölgesindeki çocuklara dağıtılmak üzere Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne bağışlandı. Portakal, limon, vişne, elma ve şeftali aromalı hazır toz içecekler Değirmendere, Gölcük, Körfez Yarımca, Yamlova, Adapazarı, Düzce ve Bolu Sarımeşe bölgelerindeki çocuk rehabilitasyon merkezlerinde dağıtılacak. Dev sürahi, mart ve nisan ayında Merter Migros bahçesinde, sonra da Capitol Alışveriş Merkezi'nin önünde sergilenmişti. Sürahinin içinde kaç Tang poşeti olduğunu bilenler arasında yapılan çekilişte bir kişi Renault Megane Scenic otomobil, 2 bin kişi saat, ilk başvuran 10 bin kişi de tişört kazandı.

Pizza Hut'ta indirim günleri

TÜRKİYE'de 20 lokantası bulunan pizza zinciri Puzza Hut, haziran ortasına kadar bir kampanya düzenledi. Kampanya sırasında orta ve büyük boy klasik pizza mönülerinde indirimli fiyat uygulanıyor.

Çarşı'da yeni bir marka

ÇARŞI Mağazaları, Altimod ve Cotton Bar'dan sonra yeni bir marka daha yarattı. BEN:İM adlı koleksiyon 15 Nisan'dan itibaren Çarşı Mağazaları’nda satılıyor. Genç kadınlara yönelik marka, modern ve sportif çizgileriyle dikkat çekiyor.

Erguvan Festivali'ne Şokomigo enerjisi

BOĞAZİÇİ Üniversitesi'nde her yıl düzenlenen Erguvan Festivali'ne bu yıl kakaolu fındık kreması Şokomigo da katıldı. Üç gün süren festival boyunca Boğaziçililer Şokomigo ile enerji topladılar.

Eczacıbaşı karolarına ödül

ECZACIBAŞI Karo Seramikleri, Yapı-Endüstri Merkezi'nin yerli yapı malzemelerine verdiği Altın Çekül Özendirme Ödülü'nü aldı. Ürün gamını 2000 yılında yenileyen Eczacıbaşı Karo Seramikleri bu ödülü, teknik serilerinden ‘‘Arkitekt Fonksiyon Serisi’’ ile kazandı. Altın Çekül ödülleri, ürünün yenilikler getirmesi, yapı-insan sağlığı ilişkisi açısından uygun olması, çevreye zararlı yönü olmaması, Türkiye'de üretilmiş olması gibi kriterler gözetilerek veriliyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle