GeriEkonomi İtalyan ISVEA'ya Red Dot ödülü
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İtalyan ISVEA'ya Red Dot ödülü

İtalyan ISVEA'ya Red Dot ödülü
refid:29575475 ilişkili resim dosyası

Ece Holdig'in sahibi olduğu İtalyan ISVEA, Sott’Aqua serisi ile Red Dot Design’da “Uluslararası Red Dot Ürün Tasarımı” ödülüne layık görüldü.

1955 yılından beri düzenlenen ve ürünlerin tasarım alanındaki performanslarını değerlendiren Red Dot Design Ödülleri’nin yeni sahipleri belli oldu. Bu yıl 56 ülkeden 1.994 tasarımcı Red Dot Design'a başvurdu. 25 ülkeden tasarım liderleri ve uzman gazetecilerin yer aldığı jüri, birbirinden farklı tam 4 bin 928 yenilikçi projeyi değerlendirdi.

ISVEA, ilhamını doğadan ve sudan alan, İtalyanca “su altı dünyası” anlamına gelen Sott’Aqua serisi ile büyük ödüle layık görüldü. Almanya’nın Essen kentinde düzenlenen ödül törenine katılan ISVEA Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Çenesiz, ödülü tasarım ekibi adına aldığını belirterek, "Tasarım departmanının başında bulunan ünlü İtalyan tasarımcımız Ettore Giordano ve ekibi ile birlikte özgün projelere, ödüllü çalışmalara imza atmaya devam ediyoruz. Ettore Giordano'nun koordinasyonunda 10’dan fazla kişi ya da ofisle çalışıyoruz. ISVEA’nın çalıştığı tasarımcılar arasında 2 genç Türk tasarımcı da bulunuyor. Uluslararası platformlarda aldığımız ödül sayısı 17'ye yükseldi. Tasarım, yaratıcılık ve kalite adına dünya çapındaki prestijli organizasyonlardan ödül almamız hedeflerimizi bir adım daha öteye taşımamız için bizi cesaretlendiriyor" dedi.

ISVEA CDO'su (Chief Design Officer) Ettore Giordano da Türk banyolarına inovatif yaklaşımlar getirmeye ve üretmeye devam edeceklerini belirtti.

Ece Holding, 53 yıllık İtalyan markayı 2013 yılı başında satın almıştı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle