GeriEkonomi ‘Hedefleri tüm Türkiye’ye yayılmak’
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

‘Hedefleri tüm Türkiye’ye yayılmak’

‘Hedefleri tüm Türkiye’ye yayılmak’

Gaziantep Üniversitesi'nin iki akademisyeni tarafından bir üniversite projesi olarak Teknopark'ta doğan ve 7 senedir yayında olan emlak ilan portalı emlakbuluyoruz.com, geliştirmeler ve yeniliklerle dolu yenilenen yüzünü tanıttı.

İlk yerelleşen tek interaktif ilan portalı emlakbuluyoruz.com, bu yenilikleri ile kısa zamanda Türkiye'deki tüm illere yayılmayı hedefliyor. emlakbuluyoruz.com, en büyük farklarından biri olan "yerellik" ilkesini bozmadan, hizmet verdikleri şehirlere özgü adresleme sistemi ile tüm illere yayılmayı planlıyor. emlakbuluyoruz.com'daki tüm emlak ilanları puanlama sistemi sayesinde müşteriler tarafından değerlendiriliyor. Yapay zeka ile oluşturulmuş organik ilan listeleme özelliği sayesinde doping ve kontör gibi ekstra ödemeler yapmadan ilanlar satılabiliyor ve kiralanabiliyor. Üye emlak ofislerinin de müşteriler tarafından puanlandığı yeni sistemde amaç üye emlak ofisleri tarafından verilen hizmetin kalitesini yükseltmek.

Modüler üyelik planı için ödenen ücretin bir kısmı ise Koruncuk Vakfı'na bağışlanıyor. Başta Gaziantep olmak üzere Adana, Kayseri, Mersin, Konya, Antalya'da hem emlak ofisleri hem de emlak alışverişleri yapmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği emlak ilan platformu olan emlakbuluyoruz.com'un iki kurucusu Akademisyen Barış Yurtseven ve M.Ersin Akay, uzun bir süredir yenilenme sürecinde olduklarını, emlak profesyonellerinin ihtiyaçlarına çözümler sunan yeniliklerinin yanı sıra sistemi kullanarak emlak alışverişlerini güvenilir şekilde yapmak isteyen kişilerin de hayatlarını kolaylaştıracak bir platform kurduklarını söylüyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle