Garanti'ye Global Finance'den ikinci kez ödül

Hürriyet Haber
04.01.2012 - 13:26 | Son Güncelleme:

Garanti Bankası, dünyanın önde gelen finans dergilerinden Global Finance tarafından, ikinci defa Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası (Best Trade Finance Bank in Turkey) seçildi.

Derginin 78 ülke ve bölgeden yaptığı “En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası” seçimi; Global Finance editörlerinin yanı sıra sektör analistleri, kurumsal yöneticiler ve teknoloji uzmanlarının görüşleriyle belirlendi.   

Konu hakkında bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Tolga Egemen, “Garanti Bankası olarak, ihracat ve ithalat işlemlerinde yenilikçi ve müşteri odaklı çözümler üretmeye devam ediyor ve dış ticaret finansmanı alanındaki öncü rolümüzü başarıyla sürdürüyoruz. Uluslararası piyasalardaki olağanüstü koşullara rağmen, en uygun maliyetli sendikasyon işlemlerine imza atarak fark yaratıyoruz. Global Finance’ten üst üste iki senedir aldığımız ödül, uluslararası finans otoritelerinin, dış piyasalardaki uzmanlığımız ve müşteri ilişkilerindeki gücümüzle ilgili takdirini ortaya koyuyor. Dış ticaret finansmanı alanındaki hizmet kalitemizi daha da üst seviyelere çıkarmaya ve müşterilerimize en iyi imkanları sağlamaya devam edeceğiz.” dedi.

   

 

 

 

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı