GeriEkonomi Ekonomi Basını Başarı Ödülleri'ne başvuru için süre uzatıldı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ekonomi Basını Başarı Ödülleri'ne başvuru için süre uzatıldı

Ekonomi Basını Başarı Ödülleri'ne başvuru için süre uzatıldı

Ekonomi Gazetecileri Derneğinin (EGD) VIII. Ekonomi Basını Başarı Ödülleri yarışmasına başvuru süresi yoğun talep üzerine uzatıldı.

EGD'den yapılan açıklamaya göre, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda CVK Park Bosphorus Hotel desteğiyle düzenlenen VIII. Ekonomi Basını Başarı Ödüllerine başvuruların son günü değişti.

Alanında en iyi olanlar arasından seçilecek, başarının ödüllendirilmesi ve ekonomi haberciliğinin teşviki amacıyla verilecek ödüllere 22 Nisan Cuma gününe kadar başvuru yapılabilecek.
Başvuruların PDF formatında e-maille, TV ve Radyo dallarında aday olacak çalışmaların ise 1 adet CD'lerini dernek merkezine elden, postayla veya e-maille ekonomiodulleri@gmail.com adresine göndermeleri gerekiyor.

"En iyi haber, söyleşi-röportaj, en iyi araştırma haberi, en iyi köşe yazarı, en iyi ekonomi programı, tasarım-infografik, yerel basın ödülü, jüri özel ödülü, Vodafone Türkiye Özel Ödülü ve Park Bosphorus Hotel Turizm Özel Ödülü" olmak üzere dağıtılacak olan 10 dalda ödül, 2015 Mart- 2016 Mart sonu arasında 1 yıl içinde yayınlanan haberler için verilecek.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle