GeriEkonomi Borsada geçen hafta (F-M)
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Borsada geçen hafta (F-M)

Bu hafta içindeDeğişim
Hisse Senediİşlem En Düşük En Yüksek Kapanış Haftalık yüzdeYıllık yüzde
Factofinans4113357007700640010.34-12.60
Feniş Alümi.2159125001325012750-3.7748.12
Finans F. K.12240265029002800-1.75103.64
Finans Y. O.3968641025120012006.67100.00
Finansbank1430521975217520251.2590.59
Frigo Pak208744800540050003.0944.93
Garanti Bank270836000650063001.61185.70
Garanti Y.O.37279110012251150-2.1349.36
Gediz İplik5501237502550024500-2.0021.43
Gentaş229449100970095002.1548.44
Global Men.D1546823700405038501.32227.66
Global Yat.O54612100230022004.7696.97
Good-Year1259157000640006400012.2840.82
Göltaş Çim.755046000660006200034.78216.05
Gübre Fabr.3005112501250011500-4.1715.53
Gümüşsuyu H.155149175019001800-4.00-8.86
Güneş Sigor.285674050440043504.82101.34
Güney Bira.653679300112501100019.5763.04
Haznedar Tu.44782400027000257500.9849.28
Hektaş59018325034503300-1.4923.07
Hürriyet63331025012000110002.33100.00
İhlas Hold.40312155001700016000-4.4845.88
İkt. F. Kir.2166412000237522257.2396.10
İntema47822640069006600-1.4934.69
İ.M.Piston9172180001950018750-1.3224.24
İş Bankası A11500016990164806.3269.28
İş Bankası B279730000800000740000-2.63164.72
İş Bankası C37277600006700061000-8.96266.57
İş Bank. KU0.00279000079000079000097.50178.25
İş Yatırım68878157518501650-8.3392.94
İzmir D. Ç.9787132150240023005.75152.75
İzocam355915400620058001.7563.89
Kaplamin164005400610058005.455.45
Karsu Teksti344115001225012000-2.0426.32
Kartonsan23756110001200011250-6.2545.36
Kav153276455049504550-7.1480.15
Kelebek Mob.98878200920088000.0054.13
Kent Gıda81071350014500142500.0045.32
Kepez Elktr.5425314000345000315000-7.35182.01
Kerevitaş15949660073006700-4.294.69
Koç Holding39032345003750035000-4.1185.00
Koç Yatırım17229420004400042000-1.18103.13
Konfrut Gıda1320611750137501350017.395.88
Koniteks5967700084000800000.00-0.25
Konya Çim.BÜ52769400104009700-3.9641.41
Kordsa23321115001275011750-4.0839.66
Köytaş51797810090008400-4.55191.64
Kütahya Por.630355100560053000.0047.22
Lüks Kadife1251142501550014750-4.8438.26


False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle