GeriEkonomi Beşiktaş yöneticisi Akdil'in oteli icradan satıldı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  17
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beşiktaş yöneticisi Akdil'in oteli icradan satıldı

Beşiktaş yöneticisi Akdil'in oteli icradan satıldı
refid:24832545 ilişkili resim dosyası

Beşiktaş Kulübü As Başkanı Faik Akdil’in sahibi olduğu Antalya Belek’teki Attaleia Otel icradan satışa konuldu. 275 milyon lira değer biçilen otelde en büyük alacaklı 150 milyon kredi kullandıran Akbank. Bu sabah yapılan ihalede otel 140 milyon liraya Akbank tarafından alındı.

Beşiktaş Kulübü’nde As Başkan olarak görev yapan Faik Akdil’in başında bulunduğu şirkette işler kötü gidince, Belek’teki AttaleiaShine Luxury Otel de icradan satışa konuldu. Bünyesinde otel ve tatil köyü bulunan Attaleia’nın icradan satış ihalesi bu sabah yapıldı.

Serik İcra Müdürlüğü’nün yürüttüğü icra ihalesine ilişkin şartname icraburada.com sitesinde yer aldı. Şartnameye göre Attaleia için belirlenen 275 milyon lira. İpotek alacaklısı olan Akbank 140 milyon liraya Attaleia'nın yeni sahibi oldu.

İnşaat ve turizm sektöründe Faik Akdil, Ak-Öz İnşaat ve Turizm şirketini 32 yıl kadar önce kurdu. Akdil’in başında bulunduğu şirket İSKİ projelerinde yoğunlaştı. Akdil halen Beşiktaş Kulübü’nde As Başkan olarak görev yapıyor.

Beşiktaş yöneticisi Akdilin oteli icradan satıldı

dgokce@hurriyet.com.tr


Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle