GeriEkonomi Amerikan vizesi alacaklar dikkat
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  12
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Amerikan vizesi alacaklar dikkat

Amerikan vizesi alacaklar dikkat
refid:26939762 ilişkili resim dosyası

Amerikan vizesi almada yaşanan gecikmeler üzerine ABD'li yetkililerden açıklama geldi. Açıklamada vize sisteminde dünya çapında gerçekleşen teknik sorunlar nedeniyle işlemlerde yavaşlık yaşandığı belirtildi.

ABD, Dışişleri Bakanlığı vize sisteminde yaşanan teknik sorunlar nedeniyle dünya çapında vize işlemlerinin olumsuz etkilendiğini duyurdu.

Açıklamada bu durumun başvuru sahiplerine yaşattığı sorunların farkında olunduğunu, işlemleri tamamlanan pasaportları sahiplerine en kısa sürede iade edildiği belirtildi.

ABD Türkiye Başkonsolosluk vize sayfasında yapılan açıklama şöyle:

A.B.D. Dışişleri Bakanlığı vize sisteminde yaşanmakta olan teknik sorunlar nedeniyle bütün dünya çapında vize işlemleri olumsuz olarak etkilenmektedir. Sorun dünyanın her yerinde etkili olmakta ve yalnızca Türkiye veya sadece belirli bir vize sınıfında görülmemektedir. Bu durumun başvuru sahiplerine yaşattığı sorunların farkındayız. İşlemleri tamamlanan ve vizeleri basılan pasaportları sahiplerine en kısa sürede iade etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu konuda daha fazla bilgi için http://travel.state.gov/content/visas/english.html adresini ziyaret edebilirsiniz.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle