GeriEkonomi Akbank’tan esnaf ve KOBİ'lere özel kampanya
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Akbank’tan esnaf ve KOBİ'lere özel kampanya

Akbank’tan esnaf ve KOBİ'lere özel kampanya

Akbank, Ramazan ayında iş hacmi artan esnaf ve KOBİlerin ihtiyaçlarını için "Ramazanda Al Olduğunda Öde Kredisi" ile finansman desteği sunuyor.

Akbank, esnaf ve KOBİlere işlerini büyütmeleri için gerekli finansmanı sağlamak amacıyla, nakit akışı düzenli olmayan esnaf ve KOBİlerin finansman ihtiyacını karşılamasına ve rahatça geri ödemesine olanak sağlayan "Ramazanda Al Olduğunda Öde Kredisini hazırladı.

12 ay vadeye kadar kullanılabilen kredinin geri ödemesi bir yıl içinde istenilen zaman ve tutarda yapılabilirken, müşteriler faiz oranı değişikliklerinden etkilenmiyor.

Ramazanda Al Olduğunda Öde Kredisi ile ilgili bir açıklama yapan Akbank KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını yakından izlediklerini belirterek, Esnaf ve KOBİ'lerin ödeme ve tahsilat dönemleri yani nakit akışı çok öngörülebilir değil, işlerinin daha fazla olduğu dönemler olabiliyor, bu dönemlerde ticari faaliyetleri için nakit ihtiyacı ortaya çıkabiliyor.

Bu noktada kredi ihtiyaçlarını karşılamak ve geri ödemelerini yaparken esnek olmak istiyorlar. Bu gerçekten hareketle ramazanda iş hacmi artan esnaf ve KOBİleri düşünerek Ramazanda Al Olduğunda Öde Kredisini hazırladık. Bu krediden yararlanan esnaf ve KOBİler, kredinin vadesi içinde istediği zaman ve istediği tutarda anapara ödemesi yapabiliyor. Onlara, ’kredini bugün al, paran olduğunda geri öde’ diyoruz. Böylelikle, nakit akışlarına göre az ya da çok geri ödeme imkanı sağlıyoruz dedi.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle