Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
10 Ekim 2015 Cumartesi 08:18

 ADnet  
Reklam için
Hürriyet Anasayfa > Tüm Ekonomi Haberleri

En büyük züccaciye showroom'u

Paylaş Benimsayfam'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
1 Nisan 2010
En büyük züccaciye showroom'u
Öksüzoğulları, Türkiye’nin en büyük Züccaciye Showroom’unu İstanbul İstoç’ta açtı. 5 binden fazla çeşidin yer aldığı showroom'un 1300 metrekare kapalı alanı bulunuyor.

Öksüzoğulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Öksüz, “Köklü geçmişe sahip bir şirket olmanın verdiği gururla ülkenin en büyük “Züccaciye Showroomu”nu açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni showroomumuz aylarca süren profesyonel bir çalışmanın ürünü.  Showroomumuz özel sergileme yöntemleri ile dinamik bir karar merkezi olacak ve her ziyarette ilk defa geliyormuş gibi bir ürün donanımı olması sağlanacak” dedi.

Öksüzoğulları’nın aynı zamanda raflardaki sirkülasyonları artırıcı satış geliştirme, eğitim, yeni ürün politikaları üretmek bunları sektöre aktarmak, ürünlerin istenilen zamanda yerlerine ulaştırılmasını sağlamak ile ilgili çok ciddi mesafeler kaydettiğini belirten Mesut Öksüz, “Bu oluşumla kendi markamızı tüm Türkiye’ye hizmet edecek şekilde geliştirmeyi hedefliyoruz. Genel olarak bakıldığında bu kadar çeşidi tüm yurt geneline yaymak çok önemli bir iddiadır. Türkiye’nin dev markalarının en önde gelen temsilcisi olduğumuz kadar, züccaciye sektörünün ihtiyacı olan kesimler için de marka çalışmalarını başlattık. Bu konuyla ilgili ürün, isim, konumlandırma çalışmalarımız sonlanmak üzere ve bu çalışmalarımız genel olarak ev kesimi, günlük kullanım, çocuklara yönelik alt markaları kapsıyor.”diye konuştu.  
Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok
Diğer Haberler
          Vuslat Doğan Sabancı       Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH