Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Susan Miller’la yeni hafta

17 Kasım 2012
  Susan Miller’la yeni hafta

  Venüs; Boğa’lara, Yengeç’lere, Terazi’lere, Akrep’lere ve Oğlak’lara aşk vaat ediyor. Koç ve Başak’lar seçtiği kelimelere, Boğa ve Kova’lar aldığı kararlara dikkat etmeli.

  KOÇ

  Havada aşk kokusu var

  Yeni proje geliyor

  Gelirinizin ana kaynağını oluşturacak bir proje geliyor. Çarşamba gününden itibaren orijinal bir fikri satabilirsiniz. Fakat işler sürekli iyi gitmeyebilir. 22 Kasım’da alınmış bir karar bozulabilir. Kelimelerinizi seçerek kullanın.

  BOĞA

  Kuyruğu dik tutun

  Güneş tutulmasının pozitif etkileri hala üzerinizde. Aşk ya da iş hayatınızda bu hafta sürpriz bir gelişme, bir telefon kapıda. 22-23 Kasım’da yasal bir olayla tatsız bir gelişme duyabilirsiniz, dik duruşunuzu bozmayın.

  İKİZLER

  Yeteneklerinizi gösterin

  21 Kasım’dan 15 Aralık’a kadar işyerinizde harika bir hava estireceksiniz. Üst düzey biri elinizden tutup yeteneklerinizi göstermenize yardımcı olabilir. 22 Kasım’da bir arkadaşınızla para konusunda anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.

  YENGEÇ

  Yalnız kalplere güzel haber

  Eğer bekarsanız, yılın en kritik haftası sizi bekliyor. Bu dönemde yeni ve özel biriyle tanışmak için harika bir fırsat yakalayacaksınız. Yalnız dikkat; 22-23 Kasım’da aşırı hırçınlaşabilirsiniz. Patronunuza karşı sakin olun.

  ASLAN

  Eve konsantresiniz

  Evinizde yeni bir dekorasyona ihtiyaç duyabilirsiniz. Yaratıcı fikirlerinizden harika sonuçlar çıkacak. 21 Kasım’da Venüs ‘ev’ alanınıza giriyor. Arkadaşlarınızla evde iyi vakit geçirebilirsiniz.

  BAŞAK

  Sevgilinizle dikkatli konuşun

  21 Kasım- 15 Aralık arasında konuşma/yazma/algı konularında başarılar kazanacaksınız. Kontrat imzalayacaksanız 26 Kasım’a kadar bekleyin. Aşk hayatınızda haftanın sonuna doğru yapacağınız yorum partnerinizi kızdırabilir.

  TERAZİ

  Cebiniz ve gönlünüz zengin

  21 Kasım’dan 15 Aralık’a kadar Venüs sayesinde hem aşk hem de para konuları düzelecek. Maddi durumunuzda uzun süreli bir iyileşme olacak. Karizmanızla gelecek projelerde yeteneğinizi gösterme şansını yakalayabilirsiniz.

  AKREP

  Bu haftanız çok romantik

  Venüs sayesinde 21 Kasım’dan 15 Aralık’a kadar aşk hayatınızda hiç beklemediğiniz gelişmeler yaşanacak. Çekiciliğiniz en üst seviyede. Bir partner bulma şansı yakalayacaksınız. Özellikle çarşamba akşamı sizin için çok romantik.

  YAY

  Tek tabanca çalışın

  21 Kasım’da dikkatinizi dağıtacak her şeyden uzakta, tek başınıza bir proje üzerinde çalışabilir, en iyi işleri ortaya koyabilirsiniz. Hastanedeki bir yakınınız yardım isteyebilir. Zor koşullarla karşılaşsanız da yaptığınız yardım mutlu edecek.

  OĞLAK

  Sosyal hayatınız hızlanıyor

  Sosyal hayatınız bu hafta hızlanabilir. Yalnızsanız bir arkadaşınızdan çöpçatanlık yapmasını isteyin. Aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Hafta ortasında bir sunum yapmanız gerekiyorsa korkmayın; herkes size hayran kalacak.

  KOVA

  Maceradan korkmayın

  Güneş tutulmasıyla birlikte kariyerinizde yeni fırsatlar oluşmaya başladı. İş hayatınızda yeni bir pozisyon kovalıyorsanız tanıdığınız üst düzey kişilerden görüşme talebinde bulunun. Aralık ayında yeni maceralara atılma şansınız yüksek.

  BALIK

  Yeni fırsatlar kapıda

  İletişim, halkla ilişkiler, pazarlama ya da reklam alanlarından birinde karşınıza yeni bir iş fırsatı çıkabilir. Bu yeni projenizin uluslararası bağlantıları olabilir. Devam eden hukuki işlemleriniz varsa iyi bir teklif alabilirsiniz.

  Suzan Miller’ın aylık yorumları Tempo dergisinde

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Turuncu - Yorumlarınızı Yazınız
  Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız.
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding