« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Çok keyifle ve istekle çalışıyoruz"

Türkiye'ye 52 yıl sonra takım sporlarındaki ilk olimpiyat vizesini getiren (A) Milli Bayan Voleybol Takımı'nda, olimpiyat hazırlıkları devam ediyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Londra Olimpiyatları hazırlıkları kapsamında, Alassio Turnuvası'na katılmak için yarın İtalya'ya gidecek olan (A) Milli Takım'da, oyunculardan Bahar Toksoy ve Güldeniz Önal konuyla ilgili açıklamalarda bulundular.
(A) Milli Takım'ın orta oyuncusu Bahar Toksoy, çok keyifli ve istekli çalışmalar yaptıklarını belirterek, “Olimpiyatlara 16 gün kaldı. Antrenmanlarımız devam ediyor. İtalya'daki hazırlık turnuvasından sonra tek hedefimiz ve düşüncemiz Londra. Olimpiyatların daha da keyifli geçeceğine inanıyorum” dedi.

Olimpiyatlarda mücadele edecekleri grubun zorlu olduğunu dile getiren Toksoy, “Zor da olsa o gruptan çıkmayı başarırsak, devamında daha kolay rakipler gelecek. Elbette madalya hedefiyle gidiyoruz, bunun için daha rahat bir yolumuz olacak. İnşallah her şey güzel olacak” diye konuştu. Milli voleybolcu Güldeniz Önal ise önlerinde çok az bir süreleri kaldığını dile getirdi ve şunları söyledi:

“Çalışmalarımız hızla devam ediyor. Olimpiyat süreci zorlu geçecek. Bunu biliyoruz ama iyi hazırlandık. Grand Prix turnuvası da bizim için çok iyi geçti. Şimdi sıra İtalya'da, ondan sonra da olimpiyatlara madalya almak için gideceğiz.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler