« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ceyhan Belediyespor'dan 2 transfer

Ceyhan Belediyespor Bayan Basketbol Takımı transfer çalışmaları kapsamında Arzu Akay ve Emel Türkyılmaz'ı kadrosuna kattı.

A.A
SON GÜNCELLEME

Ceyhan Belediyespor Başkanı Hüseyin Sözlü, yaptığı açıklamada, yeniden anlaştıkları kaptan Ceyda Sinan, Hülya Özkan, Asena Yalçın ile yeni transferler Arzu Akay ve Emel Türkyılmaz'ın takıma güç katacağını ifade etti.

Sporcuların ve teknik ekibin bir aile ortamında, dayanışma içerisinde çalışmaları sayesinde ligde başarılı bir grafik çizeceğine inandıklarını anlatan Sözlü, “Ben oyuncularıma ve teknik ekibime güveniyorum. Takımımız Türk oyuncularımızın bir araya gelmesi ile toplanarak kondisyon ağırlıklı idmanlara başladı. Önümüzdeki ay ise yabancı oyuncularımız aramızda olacak. Ceyhan halkı her yıl olduğu gibi bu yıl da keyifli maçlar izleyecekler" diye konuştu.

Takım kaptanı Ceyda Sinan ise başarılı olmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını belirterek, “Yabancı oyuncu arkadaşlarımızın da katılımıyla çok sıkı çalışıp belirlenen hedeflere ulaşmak istiyoruz." dedi.

Konuşmaların ardından oyuncular sözleşmeleri imzaladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz