GeriBasketbol Beşiktaş'a yeni sponsor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beşiktaş'a yeni sponsor

Beşiktaş'a yeni sponsor
refid:21732548 ilişkili resim dosyası

Türkiye'nin en büyük özel tersaneleri arasında yer alan RMK Marine, Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'na sponsor oldu.

RMK Marine Genel Müdürü Can Öztürk, bu sponsorluk ile takımın adının bir yıl boyunca “BJK RMK Marine Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı” olarak değiştiğini belirtirken, “Koç Holding'in 2006 yılından bu yana yürüttüğü 'Ülkem İçin' projesinin 2012–2013 yılı uygulaması olan 'Ülkem İçin Engel Tanımıyorum' projesinden aldığımız ilham ile engelli sporcularımızın Türkiye'de ve dünyada başarılarını sürdürmelerine katkı sağlayacağımız için gururluyuz” diye konuştu.

Can Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada, engelli sporcuların gerek Türkiye'de gerekse dünyada dikkate değer başarılara imza attığını vurguladı.

Koç Topluluğu şirketlerinde ve fabrikalarında devam eden 'Engelliliğe Doğru Yaklaşım Eğitimleri'nin yanı sıra kendilerinin de şirketler olarak projeyi destekleyici uygulamalar yürütmeye çalıştıklarını kaydeden Öztürk, “RMK Marine olarak bu kapsamda geçtiğimiz 2 sezondur Avrupa şampiyonu olan ve bugüne kadar sayısız başarının sahibi olan Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol takımının sponsoru olmaktan ötürü mutluyuz. Dileğimiz bu başarıların RMK Marine adı ile güçlenerek artmasıdır” ifadelerini kullandı.

Koç Topluluğu'na 1997 yılında katılarak RMK Marine adını alan firma, Tuzla'da; askeri gemiler başta olmak üzere ticari gemilerin, ve süper yatların; tasarımı, inşası, entegrasyonu, ve platformların idamesi konularında hizmet sunuyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle