Diğer Becker'in parası bitti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Becker'in parası bitti

YEREL HABERLER BECKER'İN PARASI BİTTİ

Almanlar'ın dünyaca ünlü eski tenis yıldızı Boris Becker, para kazanmak için raketi yeniden eline aldı. Tenisi bıraktıktan sonra yaşadığı aşklarla gündeme gelen Boris Becker'in, para kazanmak için tekrar tenis oynayacağı ve bu yüzden antrenmanlara başladığı bildirildi.

Avusturya'nın Graz kentinde 15-19 Ağustos 2001 tarihlerinde yapılacak olan senyorlar turnuvasıyla tenise yeniden "merhaba" diyecek olan Becker, daha sonra Cenova ve New York turnuvalarına da katılacağını açıkladı. Bu turnuvadaki rakibi olan efsanevi tenisçi Björn Borg ile ilgili konuşan Becker, "Benim her zaman kendisini örnek aldığım ve hep idolum olan Borg'la karşılaşmaktan büyük mutluluk duyacağım" dedi.

Dünya erkekler tenis listesi için yaşının çok geç olduğunu ifade eden Becker, "Ben tenis sporu için yaratılmışım" diye konuştu. 33 yaşındaki Boris Becker saçlarını da tenisi bıraktığı 30 Haziran 1999 günü gibi kısa kestirmesi ilgi çekti. Bilindiği gibi iki çocuk babası Becker, aktif sporu bıraktıktan sonra ayrıldığı eşine ve kısa bir süre aşk yaşadığı İngiliz mankenden de bir çocuğu olduğu için nafaka ödemek zorunda kalmıştı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle