GeriBasketbol Basketbolda 6. hafta heyecanı!
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Basketbolda 6. hafta heyecanı!

Basketbolda 6. hafta heyecanı!

Spor Toto Basketbol Süper Ligi'ne 4, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'ne 2, Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne (TBL) ise 6. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Spor Toto Basketbol Süper Ligi, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ve TBL'de haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Basketbol Süper Ligi Yarın:               
16.00 TED Ankara Kolejliler-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Mamak Belediye)               
17.00 TOFAŞ-Best Balıkesir (TOFAŞ)               
19.00 Beşiktaş Sompo Japan-Yeşilgiresun Belediyespor (Beşiktaş Akatlar Arena)               

30 Ekim Pazar:               
13.00 Fenerbahçe-Pınar Karşıyaka (Ülker Sports Arena)               
16.00 Banvit-Demir İnşaat Büyükçekmece (Banvit Kara Ali Acar)               
19.00 Trabzonspor Medical Park-Darüşşafaka Doğuş (Hayri Gür)               
19.00 Anadolu Efes-Muratbey Uşak (Abdi İpekçi)               

31 Ekim Pazartesi:               
18.00 Gaziantep Basketbol-Galatasaray Odeabank (Karataş Şahinbey)                              

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi Yarın:               
14.00 Tosyalı Toyo Osmaniye-BOTAŞ (Tosyalı)               
14.00 MBK Doğuş Hastanesi-Girne Üniversitesi (Edip Buran)               
15.00 Galatasaray-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Abdi İpekçi)               
16.00 Bellona AGÜ-Beşiktaş (Kadir Has Kongre Merkezi)               
16.00 Adana ASKİ-Canik Belediyespor (Menderes)               

30 Ekim Pazar:               
15.00 Fenerbahçe-İstanbul Üniversitesi (Metro Enerji Arena)               
16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Yakın Doğu Üniversitesi (Antakya)                          

Türkiye Basketbol 1. Ligi Bugün:               
14.30 Final Gençlik-Muğla Orman (Final Okulları)               
16.00 Mamak Belediye Ankara DSİ-Pertevniyal (Mamak Belediye)               

Yarın:               
16.00 İstanbulspor Beylikdüzü-Gelişim Koleji (Gazanfer Bilge)               
16.30 Petkimspor-Yalova Group Belediye (ENKA)               
17.00 Düzce Belediyespor-Nesine.com Eskişehir Basket (Kalıcı Konutlar Merkez)               
18.00 Akhisar Belediyespor-Bursaspor Durmazlar (Akhisar Belediye)               
18.00 Afyon Belediyespor-Samsun Büyükşehir Belediye Anakent (Samsun Atatürk)               
19.00 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Acıbadem Üniversitesi (Sakarya Atatürk)               

30 Ekim Pazar:
13.00 Bandırma Kırmızı-Türk Telekom (Banvit Kara Ali Acar)      

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle