« Hürriyet.com.tr
MENÜ

2011'de sürpriz yapabiliriz

Formula 1'in en deneyimli pilotlarından biri olan Rubens Barrichello, yeni sezona çok iyi hazırlandıklarını ve herkesi şaşırtacak dereceler almayı umduklarını belirtti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Formula 1'in en deneyimli isimlerinden biri olan Rubens Barrichello, yeni sezon öncesi umut dağıttı. Williams pilotu, 2011 sezonuna çok iyi hazırlandıklarını belirtirken, agresif bir görüntü çizerek herkesi şaşırtmak istediklerini belirtti.

Brezilyalı pilot yaptığı açıklamada, "Takım olarak çok iyi yolda ilerliyoruz. İzleyicilere 2011 sezonunda çok agresif bir Williams takımı izlettirmeyi düşlüyoruz. Kendimi burada evimde gibi hissediyorum ve deneyimlerimi özgürce aktarabiliyorum. Burada fikirlerime çok önem veriliyor bu da beni daha da motive ediyor" şeklinde konuştu.

Barrichello, 2011'de kullanılacak olan Pirelli lastiklerinin sezona büyük renk katacağını belirterek, "Lastikler Formula 1'in en önemli parçalarından biri. Bu değişiklik bazı takımların avantajına olacağı gibi bazılarının da başına büyük dertler açacak. 2008 yılında Honda'da yarışırken bunu yaşamıştım. Takım olarak çok kötü sonuçlar alırken oluksuz lastiklere geçtikten sonra harika dereceler elde etmeye başlamıştık" şeklinde konuştu.

Rubens Barichello, sezon içinde sorunlar yaşadığı Schumacher ile artık herhangi bir problemi olmadığını belirterek sözlerini noktaladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler