Son Dakika: Acun Ilıcalı Fortuna Sittard'ı bıraktı, yeni projesini açıkladı

Güncelleme Tarihi:

Son Dakika: Acun Ilıcalı Fortuna Sittardı bıraktı, yeni projesini açıkladı
Oluşturulma Tarihi: Nisan 26, 2021 16:13

Geçtiğimiz yaz Hollanda Eredivisie ekibi Fortuna Sittard'a ortak olan Acun Ilıcalı'nın ortaklıktan çekileceği iddia edilmişti. Acun Ilıcalı da sosyal medya hesabından gelişmeyi doğrulayarak Fortuna Sittard'a veda ettiğini ve İngiltere liginden bir kulüp alacağını açıkladı.

Haberin Devamı

Spor Arena - Hollanda ligi takımlarından Fortuna Sittard'ın başına geçen ve Türk iş insanı Işıtan Gün ile birlikte kulübü yöneten Acun Ilıcalı kulüpteki ortaklığından çekildi.

Fortuna Sittard'ın Eredivisie'ye çıkmasında pay sahibi olan Acun Ilıcalı'nın, kulübü yönetme konusunda çıkan anlaşmazlıklardan dolayı böyle bir karar aldığı belirtildi. 

ACUN ILICALI SOSYAL MEDYADAN AÇIKLADI: BAŞKA BİR TAKIM ALMAK İSTİYORUZ

Acun Ilıcalı, Fortuna Sittard ile yollarını ayırdığını ve futbol yatırımlarına İngiltere'den bir kulüp alarak devam edeceğini açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Ilıcalı; "Futbol yatırımlarımıza İngiltere liginden bir kulüp alarak devam etmek istiyoruz. Güzel başarılar yaşadığımız Fortuna Sittard'a veda ediyoruz. Alt sıralarda dahil olduğumuz bu güzel kulübü iyi yerlere getirdiğimizi düşünüyorum. Kulüpteki güzel insanlara başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

10.000 TL'ye varan "Hoş geldin bonusu" sadece Misli.com'da! Hemen üye ol...

BAKMADAN GEÇME!