Sergen Yalçın'ın yeni prensi: Berk Yıldız!

Güncelleme Tarihi:

Sergen Yalçının yeni prensi: Berk Yıldız
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 15, 2019 13:01

Kamp çalışmalarına Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nde devam eden E.Y. Malatyaspor’da Teknik Direktör Sergen Yalçın, genç futbolcu Berk Yıldız ile yakından ilgileniyor.

Haberin Devamı

Düzce Topuk Yaylası'nda yeni sezon hazırlıklarına devam eden Yeni Malatyaspor'da milli maçlardan dolayı tatiline geç başlayan ve teknik ekip tarafından ekstra izin verilen Arturo Mina’nın da bugün kampa katılması bekleniyor. 

Yaptığı çalışmalarla güç depolayan Malatya ekibinde Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın, Avrupa maçları için kafasındaki kadroyu da yavaş yavaş netleştirmeye başladığı öğrenildi. 

Yalçın’ın özellikle Berk Yıldız’ın performansından memnun kaldığı ve genç futbolcuyla idmanlarda özel olarak ilgilendiği ifade ediliyor. Yeni transfer Hadebe’nin de yeni takımına çabuk uyum sağladığı ve sıcak tavırlarıyla arkadaşlarıyla kısa sürede kaynaştığı belirtildi. 

23 yaşındaki futbolcu Galatasaray altyapısından yetiştikten sonra Elazığspor, Adana Demirspor ve Yeni Malatyaspor'da forma giydi.

Haberin Devamı

Bu arada Yeni Malatyaspor, Topuk Yaylası kampında 18 Temmuz Perşembe günü Sivasspor ile bir hazırlık müsabakası oynayacak.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!