Fırat Arslan'ın boks maçı ne zaman?

Güncelleme Tarihi:

Fırat Arslanın boks maçı ne zaman
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 04, 2022 17:00

Fırat Arslan, Türk profesyonel boks tarihinin ilk dünya şampiyonu olarak Almanya'nın Wuppertal kentinde Arjantinli Juan Rodolfo Juarez ile karşı karşıya gelecek. 33 yaşındaki Juarez, bugüne kadar çıkmış olduğu karşılaşmaların 20'sini kazanırken, bunların 14'ünü nakavtla sonlandırmayı başardı. Peki, Fırat Arslan'ın boks maçı ne zaman?

Haberin Devamı

Türk profesyonel boks tarihinin ilk ve tek dünya şampiyonu Fırat Arslan, 15 Temmuz gecesi Almanya’nın Wuppertal kentinde ringe çıkıyor. İşte, müsabakadan ayrıntılar...

Maç öncesi rakibi hakkında yorum yapan Fırat Arslan, "Rakibim yetenekli bir sporcu. Son maçını geçen hafta Arjantin'de gerçekleştirerek kazandı. Dolayısıyla antrenmanlı ve yeni bir karşılaşmaya hazır, kondisyona sahip olan bir boksör. Ayrıca şu an iki büyük dünya federasyonunda yedinci ve dokuzuncu sırada yer alan başarılı boksörümüz Hüseyin Cinkara'nın menajerliğini de yapıyorum. Cinkara geçtiğimiz günlerde koronaya yakalandığı için benimle aynı gece yapacağı maçını iptal etmek zorunda kaldık. Şimdi yeni bir maç için hazırlıklar yapıyoruz. Amerikalı bir boksöre karşı kemer maçına çıkacak. O gece ben de kendisinin yanında olarak, gerekli destekleri verebileceğim" dedi.

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!