Emre Belözoğlu'ndan Milivojevic açıklaması! "Bize gelmek istedi ama..."

Güncelleme Tarihi:

Emre Belözoğlundan Milivojevic açıklaması Bize gelmek istedi ama...
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 08, 2023 13:33

İstanbul Başakşehir, Rams Global ile isim sponsorluğu anlaşmasına imza attı. Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu anlaşma töreninde transfer açıklamasında bulundu.

Haberin Devamı

Çok değerli anlaşmaya imza attıklarını dile getiren Teknik Direktör Emre Belözoğlu, “Türk futbol ekonomisini bu kadar daraldığı belki de en zor dönemlerini yaşadığı dönemde sponsorluklar çok önemli. Kendilerine Türk futboluna vermiş oldukları destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu beraberlik başarılarla taçlanır. RAMS Başakşehir’i 10 senenin 8’inde hem şampiyonluğa oynadı hem de Avrupa kupalarında ülkemize önemli hizmetler yaptı. Başakşehir UEFA kulüpler sıralamasında 51. sırada. Avrupa’da son yıllarda Türk futbolunun en başarılı takımı Başakşehir. Bu sene de hedefimiz Avrupa kupalarında yer alabilmek için mücadele etmek ve büyük takımlara meydan okumak. Şampiyonluk Türkiye’de kolay değil. Başakşehir bunu 7. senesinde yaşadı. Gerçekçi hedefler koymak doğru ama biz yine tüm rakiplerimizle boy ölçüşmeye hazırız” şeklinde konuştu.

Haberin Devamı

Emre Belözoğlundan Milivojevic açıklaması Bize gelmek istedi ama...


“Beklentimiz en az 2, olabilirse 3 oyuncuyu kadroya katmak”

Hedeflerinin olduğunu ve bu hedefler doğrultusunda doğru oyuncular tercih etmeye çalıştıklarının altını çizen başarılı teknik adam, “Arap yarım adasının yüksek bütçelerde oyunculara teklifler yapması, büyük takımların sansasyonel transferler yapması bizi geride kaldı gibi gösterse de doğru işler yapıyoruz. Önümüzde zamanımız var. Transferlerimiz olacaktır. Doğru şekilde takımı güçlendirmek önemli olacak. Transferlerimiz devam edecek, çok oyuncu getirmek yerine en iyisini yapmaya gayret edeceğiz. Beklentimiz en az 2, olabilirse 3 oyuncuyu kadroya katmak. Çok değerli oyuncuları dahil ettik. Fiziksel olarak iyi bir kamp geçirdik. Bu sene haftada 1 maç oynayacağız. En kötü Avrupa kupalarına katılmak istiyoruz” diye konuştu.

Emre Belözoğlundan Milivojevic açıklaması Bize gelmek istedi ama...


“Luka Milivojevic bize gelmek istedi ama rakamlar zorlayıcı yükseklikte”

Haberin Devamı

Son olarak Crystal Palace forması giyen Luka Milivojevic'in transferinde son durumunun sorulması üzerine Emre Belözoğlu, “Luka ile gerçekten 15-20 gün içinde görüşme gerçekleştirdik. Rakamlar bizi zorlayıcı, elimizden geldiğince yaklaştık, o da gelmek istedi. Sonra Dubai’den teklif geldiğini söyledi. Burada artık oyuncunun kendi tercihi devreye giriyor. Biz o rakamları karşılayamayacağımızı söyledik. Oyuncu Dubai’ye imza atarsa bu süreç kapanmış olacak” cümlelerine yer verdi.

BAKMADAN GEÇME!