E-Spor Milli Takımımıza büyük destek

Güncelleme Tarihi:

E-Spor Milli Takımımıza büyük destek
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 22, 2020 12:49

E-Spor Milli Takımımızın da mücadele edeceği eEURO 2020, 23 Mayıs Cumartesi günü başlıyor.

Haberin Devamı

UEFA ve Konami tarafından ortaklaşa düzenlenen, e-Spor Milli Takımımızın da mücadele edeceği eEURO 2020, 23 Mayıs Cumartesi günü başlıyor. e-Spor Milli Takımımızın destekçileri Old Spice ve Gillette, “#BastığınHerTuşGolOlsun Türkiyem!” sloganıyla Millilerimizin yanında olacak.

55 üye ülkenin katıldığı eEuro 2020 Grup elemelerinin ardından 20 ve 27 Nisan tarihlerinde oynanan Play-Off turunda Kazakistan ve Litvanya’yı geride bırakarak grubunda üçüncü olan ve son 16 takım arasına kalmaya hak kazanan e-Spor Milli Takımımız’ı Mücahit Sevimli ve Ali Doğan Barutçu temsil ediyor.

İngiltere’de offline olarak düzenlenmesi planlanan, ancak Covid-19 salgını nedeniyle 23 ve 24 Mayıs tarihlerinde online olarak oynanmasına karar verilen eEURO 2020’de e-Spor Milli Takımımız İtalya, Sırbistan ve Danimarka ile birlikte B Grubu’nda yer alacak. e-Milliler, grubu ilk iki sırada bitirmesi halinde çeyrek finale yükselecek.

Haberin Devamı

Her takımın gruplarındaki rakipleriyle ikişer defa karşılaşacağı turnuvada e-Spor Milli Takımımız ilk maçını 23 Mayıs Cumartesi günü saat 14.15’te Sırbistan’a karşı oynayacak ve grup müsabakalarının tamamı aynı gün içerisinde sonuçlanacak. Türkiye’nin maçları Türkiye Futbol Federasyonu Twitch hesabından (https://www.twitch.tv/tff1923) canlı olarak yayınlanacak.

e-Spor Milli Takımımızın yanı sıra İtalya, Sırbistan, Romanya, Bosna Hersek, Yunanistan, İsrail, Lüksemburg, Almanya, Fransa, Hollanda, İspanya, Danimarka, Karadağ, Avusturya ve Hırvatistan’ın mücadele edeceği eEURO 2020, 24 Mayıs Pazar günü oynanacak çeyrek final, yarı final ve final müsabakalarının ardından son bulacak.

E-Spor Milli Takımımıza büyük destek

BAKMADAN GEÇME!