Beşiktaş'ta Şenol Güneş, idman öncesi Rosier'le özel olarak görüştü

Güncelleme Tarihi:

Beşiktaşta Şenol Güneş, idman öncesi Rosierle özel olarak görüştü
Oluşturulma Tarihi: Ekim 31, 2022 13:41

Beşiktaş, Galatasaray ile oynayacağı derbi maçın hazırlıklarına başladı. Teknik Direktör Şenol Güneş idman öncesinde ve sırasında bazı futbolcularla özel görüşmeler gerçekleştirdi.

Haberin Devamı

Nevzat Demir Tesisleri'nde Teknik Direktör Şenol Güneş idaresindeki antrenmanda Ümraniyespor karşısında ilk 11'de sahaya çıkan futbolcular salonda, diğer oyuncular ise sahada çalıştı.

Antrenman öncesinde bütün takımı ve teknik ekibi sahada toplayan Şenol Güneş, basın mensuplarını da sahaya çağırarak toplu fotoğraf çektirdi. Fotoğraf çekiminin ardından antrenman başladı.

ROSIER, BERKAY VE MULEKA'YLA ÖZEL GÖRÜŞME

Güneş, idman öncesinde Rosier'le, antrenman sırasında Berkay Vardar'la ve çalışmanın son bölümünde de Muleka'yla özel olarak görüştü.

Topla yapılan oyunla başlayan idman, pas çalışmasıyla devam etti. Yarı sahada gerçekleşen çift kale maç ve ardından kanat organizasyonuyla devam eden idman, son bölümdeki şut çalışmasıyla tamamlandı.

Beşiktaşta Şenol Güneş, idman öncesi Rosierle özel olarak görüştü

Haberin Devamı

Sakatlığı bulunan Rachid Ghezzal dışında eksik futbolcu bulunmazken, antrenmandaki neşeli görüntüler ise dikkatlerden kaçmadı.

Yarın izin yapacak olan Beşiktaş, hazırlıklarına çarşamba günü gerçekleştireceği antrenmanla devam edecek.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!