Selçuk İnan: Derbiyi kaybederiz ama...

Güncelleme Tarihi:

Selçuk İnan: Derbiyi kaybederiz ama...
Oluşturulma Tarihi: Ekim 22, 2015 08:26

Galatasaraylı Selçuk İnan, Benfica’yı yenerek, Şampiyonlar Ligi’ndeki kötü gidişi bitirdiklerini belirtirken, Fenerbahçe randevusu için ilginç bir yorum yaptı, “Orada bir maç kaybedersiniz ama şampiyon olursunuz" dedi.

Haberin Devamı

Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, Benfica’yı yenerek, Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıkma yolunda önemli bir adım attıklarını söyledi.

Penaltıdan kaydettiği golle maçta skoru eşitleyen tecrübeli futbolcu, yeni transferlerin takıma artık uyum sağladığını belirterek, “8-9 futbolcusu geçen sezondan oynayan bir takımız. Birkaç yeni arkadaşımız var, onların adapte olmasını bekliyorduk. Sürekli mücadele ediyoruz, yoğun bir tempo içindeyiz. Son zamanlarda yaşananlar ekstra bir güven veriyor herkese, bunun yanında güzel oyun da geliyor” dedi.

"O KADAR STRESLİ MAÇLAR OYNUYORUZ Kİ..."
Ezeli rakipleri Fenerbahçe ile pazar günü Kadıköy’de oynayacakları derbiyi de değerlendiren Selçuk çarpıcı ifadeler kullandı.

Tecrübeli futbolcu, “Son zamanlarda o kadar stresli maçlar oynuyoruz ki, Benfica maçı onlardan biriydi. 10 maçtır Şampiyonlar Ligi’nde kazanamamak bize yakışmıyordu. Bunun sevincini yaşarız, ama hafta sonu belki de bundan daha önemli bir maça çıkacağız. Ben hiç stres hissetmiyorum. Orada bir maç kaybedersiniz ve şampiyon olursunuz. Biz bunu yaptık. Taraftarlarımız bizden daha stresliler. Biz bir baskı hissetmiyoruz” diye konuştu.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!