Şampiyon Beşiktaş böyle coştu

Güncelleme Tarihi:

Şampiyon Beşiktaş böyle coştu
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 30, 2009 22:27

Turkcell Süper Lig'de 2008/2009 sezonunda şampiyonluk ipini göğüsleyen Beşiktaş ve taraftarları bu zaferi doyasıya yaşadılar...

Haberin Devamı

Beşiktaşlı oyuncular, Denizli Atatürk Stadı'nda maçın bitiş düdüğü ile sahada şampiyonluk turu attılar. Siyah beyazlı taraftarlar ise zaferlerini Beşiktaş ve Taksim'de kutladılar.

İŞTE BEŞİKTAŞ'IN VE TARAFTARLARIN ŞAMPİYONLUK KUTLAMASI / VİDEO

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ -GALERİ

  

SİYAH-BEYAZLI TARAFTARLAR, YURDUN ÇEŞİTLİ KENTLERİNDE ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI

Beşiktaş'ın Turkcell Süper Lig'de 2008-2009 futbol sezonunu şampiyon olarak tamamlamasını, taraftarlar değişik kentlerde coşkuyla kutladı.

Siyah-beyazlı taraftarlar, Ankara'da konvoylar oluşturarak caddelerde şampiyonluk turu attılar. Taraftarlar Kızılay Meydanı'ndaki Güvenpark'ta toplanarak şampiyonluğun coşkusunu yaşadı. Ayrıca kentin değişik bölgelerinden havai fişek gösterileri yapıldı.

İZMİR

Haberin Devamı

İzmir'deki Beşiktaş taraftarları, takımlarının şampiyon olmasını Cumhuriyet Meydanı'nda coşkuyla kutladı.

Meydanda toplanan kalabalık taraftar grubu, takımları için tezahüratta bulunarak, şampiyonluk şarkıları söyledi. Meşaleler yakan grup, davul ve zurna eşliğinde halaylar çekti.

EDİRNE

Beşiktaşlı taraftarlar, 6 yıl aradan sonra gelen şampiyonluğu Edirne'de coşkuyla kutladılar.

Siyah-beyaz bayraklar ve giydikleri Beşiktaş formasıyla caddelere çıkan taraftarlar, ellerinde meşale yakarak sevinç tezahüratında bulundular. Araçlarla konvoy oluşturan siyah-beyazlılar şampiyonluk turu attılar.

Öte yandan Beşiktaş'ın şampiyonluğu Muğla ve Bolu'da taraftarlarca coşkuyla kutlandı.

ALMANYA'DA ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARI

Beşiktaş'ın lig şampiyonluğu yurtdışında da kutlandı. Almanya'nın Hamburg kentindeki taraftarlar, şampiyonluğu caddede şampanya patlatarak kutladı.

Haberin Devamı

Hamburg Beşiktaşlılar ve Galatasaraylılar Dernek Salonu'nda biraraya gelen Beşiktaş ve Galatasaray taraftarları hep birlikte coşkulu bir biçimde maçı izledi. Galatasaray taraftarlarının karşılaşmayı televizyondan Beşiktaş formasıyla izleyerek tezahüratta bulundukları gözlendi.

Hamburg Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Lütfü Kortağ, Beşiktaş'ın şampiyon olmasından dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Nitekim bu sezonda yüzümüz güldü. Bunun sevincini Hamburg'ta sonbahar ayında büyük bir baloyla kutlayacağız” dedi.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!