Roma Salih'e geliyor

Güncelleme Tarihi:

Roma Salihe geliyor
Oluşturulma Tarihi: Haziran 18, 2014 01:06

Walter Sabatini yıldız adayı için futbolcu için F.Bahçe ile eninde sonunda anlaşacaklarını belirterek “Bu düğüm, hafta sonunda İstanbul’da yöneticilerle bir araya geldiğimizde mutlak suretle çözülecek” dedi.

Haberin Devamı

FENERBAHÇE’deki geleceği belirsizliğini koruyan Salih Uçan için İtalyan devi Roma’nın ısrarı sürüyor. Genç oyuncuyu kadrosunda katmak için büyük çaba sarf eden İtalyan temsilcisi, bu transferi noktalamak için gelecek hafta İstanbul seferine çıkacak. Başkent ekibi, Salih’in transferini sonlandırmak için Fenerbahçe yetkilileriyle görüşmek üzere sportif direktörü Walter Sabatini’yi hafta sonunda Türkiye’ye gönderme kararı aldı.

6 TAKSİTTE ÖDEYELİM

UZUN süredir sarı lacivertlilerle pazarlıklarını sürdüren Roma, son olarak genç oyuncu için 8.5 Milyon Euro önermişti. İtalyan devi bu ücreti 6 taksitte ödemek isterken Fenerbahçe’nin de Salih Uçan için 10 Milyon Euro’da ısrar ettiği biliniyor. sportif direktör Walter Sabatini yıldız adayı için futbolcu için sarı lacivertlilerle eninde sonunda anlaşacaklarını belirterek “Bu düğüm, hafta sonunda İstanbul’da yöneticilerle bir araya geldiğimizde mutlak suretle çözülecek” ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!