Yargı son bölüm izleme ekranı: Yargı 72. bölümde Ceylin'in yıllardır sakladığı sır ortaya çıktı... Yekta'nın planı ne? İşte Yargı'da bu hafta yaşananlar!

Güncelleme Tarihi:

Yargı son bölüm izleme ekranı: Yargı 72. bölümde Ceylinin yıllardır sakladığı sır ortaya çıktı... Yektanın planı ne İşte Yargıda bu hafta yaşananlar
Oluşturulma Tarihi: Kasım 20, 2023 02:36

Yargı 72. son bölüm izleme ekranı, Kanal D'nin internet platformundan yayınlandı. Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı Kanal D'nin fenomen dizisi Yargı'nın19 Kasım tarihli son bölümünde, Ceylin'in üniversitede Engin'le beraber yaşadığı sır dolu olayı Ilgaz'a anlatması çarpıcı gelişmelere neden olurken, Mercan'ın Ilgaz'a ilk kez baba demesi de duygusal anlara neden oldu. Tüm bunların ardından gözler Yargı yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, Yargı 72. son bölüm full HD izleme ekranı ve bu hafta yaşanan gelişmeler.

Haberin Devamı

Yargı son bölüm izleme ekranı yayınlandı. Heyecanın bir an olsun dinmediği Yargı'nın 19 Kasım tarihli 72. son bölümünde Ceylin'in üniversite üçüncü sınıfta iken başına gelen ve dönüp düzeltmek istediği olayın peşine düşmesi dikkat çekti. Yekta, Osman ve Çınar’ı iyiden iyiye ürkütürken, Ceylin'in üniversitedeki Tülin'le buluştuğu anlarda yaşananlar ise şoke etti. Tüm bunların ardından dizinin son bölümü full HD yayınlandı. İşte, Yargı 72. bölüm izleme ekranı.

YARGI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yargı'nın 12 Kasım 2023 Pazar günü yayınlanan 72. Bölümünde Ceylin ve Ilgaz, Mercan'ın kendilerine ısınmasından dolayı mutluluk duyuyorlar!

Mercan’ın bulunması ve ufaktan eve yerleşmesiyle birlikte rahat bir nefes alan Ceylin, sürecin ağırlığı ve hissettirdikleri ile kendisini bir vicdan muhasebesinde bulacaktır. Henüz üniversite üçüncü sınıfta iken başına gelen ve dönüp düzeltmek istediği olay, onun bugününü de karıştırmaya yetecektir.

Haberin Devamı

Geçmişte yürüdüğü yolları yeniden yürüyen Ceylin; Engin, Zafer, İnci gibi artık hayatta olmayanları da hatırlayacak; Yekta’nın eski, karanlık tarafıyla burun buruna gelecektir. Öte yandan emniyeti sarsan yeni ölümlü vaka ise herkesin gündemine bomba gibi düşecektir.

Can’ın ölümü Kadir’in kararlılığının ve acımasızlığının ne denli büyük olduğunu göstermiş; Yekta, Osman ve Çınar’ı iyiden iyiye ürkütmüştür. Göstere göstere, büyüyerek gelen bu karanlık onları da her an yutacak gibidir. Günün sonunda Osman’ı neye bulaştığına dair sarsıcı hediyeler beklemektedir.

Birbirlerini ne kadar sevdiklerini, biri olmadan ötekinin eksik olduğunu iyice kanıksayan Ilgaz ve Ceylin çifti, geçmişin hayaletleri ile beraberce ve güçlerini birleştirerek başa çıkmak zorundadır. Fakat Ceylin geçmişini kazıdığı bu yolculukta hiç ummadığı, şoke edici bir sonun kendisini beklediğinden habersizdir.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanın ilerleyen günlerde yayınlanması bekleniyor.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!