Survivor Fatma Günaydın kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Fatma Günaydın'ın biyografisi ve hayatı

Güncelleme Tarihi:

Survivor Fatma Günaydın kimdir, kaç yaşında ve nereli İşte Fatma Günaydının biyografisi ve hayatı
Oluşturulma Tarihi: Şubat 16, 2020 22:14

Survivor Fatma kimdir sorusu, Survivor 2020'nin ilk bölümü ile hayatı merak edilen isimler arasında yer aldı. Survivor'un gönüllüler kadrosunda yer alan Fatma Günaydın, şampiyonluk için iddialı olduğunu dile getiriyor. Survivor parkurunda rakiplerini elemek için rekabet edecek olan Survivor Fatma Günaydın, Bizim Köyün şarkısı, Deliha 2, Jet Sosyete dizilerinde çalıştı. Peki, Survivor Fatma Günaydın kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Fatma Günaydın'ın biyografisi ve hayatı...

Haberin Devamı

Survivor 2020'de yarışacağı kesinleşen 22 isimden biri de Fatma Günaydın oldu. Gönüllüler kadrosunda mücadele edecek olan Fatma Günaydın, ‘Boş verin yazılmış hikayeleri, ben benimkini yazarım’ sözleriyle iddiasını ortaya koydu. Peki, Survivor yarışmacısı Fatma Günaydın kimdir, kaç yaşında?

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından Survivor ünlüler ve gönüllüler kadrosunu dikkat çeken bir video paylaşarak duyurdu. Bu isimlerden biri de Fatma Günaydın oldu. Tanıtım videosunda oldukça iddialı gözüken Fatma Günaydın'ın hayatı merak ediliyor. Peki, Fatma Günaydın kimdir? 

Neşeli bir yapısı olan Fatma Günaydın, 28 Nisan 1995 tarihinde Erzurum’da dünyaya geldi. Beş kardeşin en küçüğü olan Fatma Günaydın, 7. ve 8. sınıfta okulun kız futbol takımında oynadı. Bacakları çok kaslı olmaya ve çarpıklaşmaya başladığı için futbol hayatına son verme kararı aldı. Lisede ve üniversitede moda tasarım okudu. İlk iş hayatıma BKM yapımda başladı ve çok güzel projelerde çalıştı. (Bizim Köyün şarkısı, Deliha 2, Jet Sosyete 2. sezon) Üniversite eğitimi ardından Üniversiteyi bitirdikten sonra İngilizce öğrenmek için Malta’ya gitti ve 6 ay yalnız yaşadı. Bu sürecin kendisini için bir dönüm noktası olduğunu söyleyen Fatma Günaydın, tek kendi gücünü, özgüvenini fark edip isteyip de başaramayacağı hiç bir şey olmadığını anladı.

Haberin Devamı

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!