Sefirin Kızı’nda Nare’nin yerine gelecek isim belli oldu - İşte o isim

Güncelleme Tarihi:

Sefirin Kızı’nda Nare’nin yerine gelecek isim belli oldu - İşte o isim
Oluşturulma Tarihi: Ocak 20, 2021 09:01

Sefirin Kızı dizisinde beklenmedik bir veda yaşandı. Dizinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül, sağlık sorunları nedeniyle Sefirin Kızı’na veda ettiğini açıklamıştı. Açıklama ardından Nare karakterinin yerine gelecek isim merak konusuydu. Sağlık sorunları nedeniyle Sefirin Kızı dizisine veda eden Neslihan Atagül'ün yerine Tuba Büyüküstün geldi.

Haberin Devamı

Neslihan Atagül sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Sefirin Kızı'na veda edeceğini duyurdu. Nare karakterine hayat veren Atagül,  'Herkese merhaba. Oynarken hücrelerime kadar hissettiğim Nare ile vedalaşıyorum. Ben tolerans göstersem de vücudum o toleransı bana göstermedi. Biraz dinlenmeye ihtiyacım var. Sefirin Kızı ekibime selamlar! Teşekkür ederim arkadaşlar. İzleyicilerimize de teşekkür ederim, hep destek oldunuz. İyi ki varsınız. En yakın zamanda başka hikayelerde görüşmek üzere...' ifadelerini kullandı. 

Neslihan Atagül'ün açıklaması ardından ‘Sefirin Kızı’ dizisinin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada “Oyuncumuz Neslihan Atagül Doğulu’nun sağlık sorunları nedeni ile senaryomuz ve hikayemizde değişiklikler yapmak zorunda kaldık. Bu nedenle yeni bölümlerimizde Neslihan Hanım’ın aramızda olamayacağını siz değerli izleyicilerimize üzülerek bildiriyoruz. Sefirin Kızı Nare olarak serüvenimizin en kıymetlilerinden olan sevgili Neslihan Atagül Doğulu’ya tüm özverili çalışması ve bugüne kadarki katkıları için yürekten teşekkür ediyor, geçmiş olsun diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Haberin Devamı

TUBA BÜYÜKÜSTÜN GELDİ

Uzun süredir hiç bir projede yer almayan Tuba Büyüküstün, dizi ekibine katıldı. Daha önce Engin Akyürek ile Kara Para Aşk , dizisinde birlikte oynayan Büyüküstün, yıllar sonra tekrar Akyürek'le aynı dizide buluşmuş oldu

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!