Safir 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Feraye'nin evlenme kararı konağı salladı! İşte Safir yeni bölümde yaşanacaklar...

Güncelleme Tarihi:

Safir 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Ferayenin evlenme kararı konağı salladı İşte Safir yeni bölümde yaşanacaklar...
Oluşturulma Tarihi: Eylül 12, 2023 02:20

Safir dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 11 Eylül Pazartesi ekranlara gelen Safir dizisinin ikinci bölümünün hemen ardından 3. bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Dizinin son bölümünde Yaman Cemile'nin tehditleri karşısında apar topar evlendi. Tüm bunların ardından dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Feraye'nin evlenme kararı konakta büyük yankı uyandırdı. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte, Safir 3. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

Haberin Devamı

Başrollerini İlhan Şen, Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül’ün paylaştığı Safir'in 3. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Yönetmen koltuğunda Semih Bağcı'nın oturduğu senaryosunu Burcu Över'in kaleme aldığı dizinin 2. bölümünde Vural, oğlunu ararken yaşanan beklenmedik gelişme ortalığın iyice karışmasına sebep oldu. Bebeği olacağını öğrenen Feraye'nin yeni bölümde verdiği evlilik kararı ise dikkat çekti. İşte, Safir 3. bölüm fragmanı ve özeti.

SAFİR 3. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

SAFİR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bebeği olacağını öğrenen Feraye şimdi çok daha zor durumdadır. Bebekten kimsenin haberdar olmasını istemez. Ateş, Feraye'nin bu büyük sırrını saklayacak mıdır? Yaman ise Cemile'nin tehditleri karşısında apar topar Aleyna ile evlenir. Gülsoy ailesi bu ani evlilikle büyük bir şok yaşar. Öte yanda Vural, oğlunu ararken yaşanan beklenmedik gelişme ortalığın iyice karışmasına sebep olacaktır.

Haberin Devamı

SAFİR DİZİSİ KONUSU NE?

Kapadokya'nın ileri gelen ailelerinden Gülsoylar, büyük oğulları Ateş'in Amerika'dan dönüşüyle bir araya gelirler. Babasını küçük yaşta trafik kazasında kaybeden Ateş, dedesi Ömer'in ezici otoritesine boyun eğmeyerek evden ayrılmış, uzun yıllar sonra annesi Gülfem'in isteği üzerine erkek kardeşleri Yaman ve Okan ile beraber dedesinden aile şirketlerini devralıp büyütmek üzere evine geri dönmüştür. Ateş, Yaman ve Okan için artık birlik olmak vaktidir.

Yaman abisinin dönüşüyle sevgilisi Feraye'ye evlenme teklif etmeye karar verir. Feraye annesini küçük yaşta kaybetmiş; babası Muhsin, abisi Çetin, yengesi Nesrin, yeğeni Eren, üvey annesi Cemile ve onun kızı Aleyna ile birlikte yaşayan, üniversite son sınıf öğrencisi umut dolu genç ve güzel bir kızdır. Babası Muhsin uzun yıllardır Gülsoyların yanında çalışmaktadır. Yaman ile çocukluklarından beri herkesten saklı ilk aşklarını yaşıyorlardır. Yaman daha küçük bir çocukken annesi Gülfem'den aile yadigari Safir yüzüğü gizlice alarak Feraye'ye evlenme teklif emiştir. Feraye ve Yaman her şeyi göze alarak büyük aşklarını itiraf edip evlenmek için gün sayarken yaşanan bir trajedi bütün dengeleri bozar.

Haberin Devamı

Feraye'nin doğum günü gecesinde Yaman'ın kardeşi Okan'la başına gelen felaket, tehlikelerle dolu bir açmaza dönüşerek herkesin hayatını alt üst eder. Feraye ve Yaman aşk, ihtiras, tutku, intikam ve zorbalık sınavlarıyla dolu tehlikeli yollarda kaybolmak üzere kalırlar.

Ateş ise sevdiği herkesi ve ailesini korumak için aldığı radikal kararlarla hem yeni düşmanlar kazanacak hem de kardeşlerini karşısına alacaktır…

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!