MasterChef Serhat kimdir kaç yaşında ve nereli? Serhat Doğramacı'nın hayatı ve biyografisi

Güncelleme Tarihi:

MasterChef Serhat kimdir kaç yaşında ve nereli Serhat Doğramacının hayatı ve biyografisi
Oluşturulma Tarihi: Eylül 02, 2020 22:25

MasterChef Serhat, MasterChef Türkiye'nin dikkat çeken yarışmacıları arasında yer alıyor. Yemekleri ve yarışmalardaki iddiası ile adından söz ettiren MasterChef 2020 yarışmacısı Serhat Doğramacı, yaklaşık 9-10 senedir aşçılık yapıyor ve geçen sezon Alican ve Batuhan'ı desteklediğini söylüyor. Peki, MasterChef Serhat kimdir? İşte, MasterChef Türkiye yarışmacılarından olan Serhat Doğramacı'nın hayatıyla ilgili merak edilenler.

Haberin Devamı

MasterChef Türkiye yarışmacıları yarışmanın izleyenleri tarafından merak konusu oluyor. Bu yarışmacılardan olan MasterChef Serhat da gerek yemeklerdeki başarısı gerek iddiasıyla dikkat çekiyor. 23 yaşında olan MasterChef Serhat, "Ben gibi birisi varsa benim rakibimdir.” sözleriyle hedefini ortaya koyuyor. İşte, MasterChef Serhat ile ilgili ayrıntılar. 

MASTERCHEF SERHAT KİMDİR?

MasterChef Türkiye'nin genç yarışmacı adaylarından Serhat Doğramacı, 23 yaşında ve aşçı. Yarışmaya İstanbul'dan katılan yarışmacı, yaklaşık 9-10 senedir bu mesleğin içinde olduğunu, MasterChef'in 2019 sezonu birincisi Cemre Uyanık'ı tanıdığını söyledi. ABD Utah'ta birlikte çalıştıklarını ancak onun çalışma şeklini beğenmediğini, Alican ve Batuhan'ı desteklediğini belirtti.

Haberin Devamı

MasterChef'te basit bir şekilde birinci olacağım diyerek iddiasını ortaya koyan Serhat Doğramacı, jüri üyelerinin karşısına tavada mühürlenmiş levrek, ızgara pancar, krema sosu ile çıktı. Üç jüri üyesinden de geçer not alan yarışmacı, düeollalara kalmaya hak kazandı.

Serhat Doğramacı MasterChef'in ilk sezon birincisi Uğur Kardaş'a benzetildi.

BAKMADAN GEÇME!