İnanılmaz Örümcek Adam 2 (The Amazing Spider-Man 2) konusu nedir, oyuncuları kimler, ne zaman çekildi?

Güncelleme Tarihi:

İnanılmaz Örümcek Adam 2 (The Amazing Spider-Man 2) konusu nedir, oyuncuları kimler, ne zaman çekildi
Oluşturulma Tarihi: Kasım 18, 2023 18:43

Başrollerini Andrew Garfield, Emma Stone ve Jamie Foxx’un paylaştığı İnanılmaz Örümcek Adam 2 konusu ve oyuncuları ile ekran karşısındaki izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. 18 Kasım Cumartesi akşamı Kanal D’de yayınlanan filmin yönetmen koltuğunda Marc Webb oturuyor. Marvel’in en sevilen çizgi roman karakterlerinden Örümcek Adam’ın Electro ve Yeşil Cin ile olan mücadelesini anlatan film izleyicilere soluksuz dakikalar yaşatıyor. Peki, İnanılmaz Örümcek Adam 2 ne zaman çekildi?

Haberin Devamı

İNANILMAZ ÖRÜMCEK ADAM 2 KONUSU

Örümcek Adam olmak artık harikadır. Peter Parker için, hiçbir his gökdelenler arasında salınmakla, bir kahraman olmayı benimsemekle ve Gwen'le zaman geçirmekle bir olamaz. Fakat Örümcek-Adam olmanın bir bedeli var: Sadece Örümcek-Adam, New Yorklu hemşehrilerini şehri tehdit eden korkunç kötü adamlardan koruyabilir. Electro ve Rhino'nun ortaya çıkışıyla, Peter'ın kendisinden çok daha güçlü bir düşmanla karşılaşması gerekecektir. Ve eski dostu Harry Osborn geri dönünce, Peter tüm düşmanlarının tek bir ortak noktası olduğunu anlar: OsCorp. Marc Webb'in yönettiği filmin yapımcılığını Avi Arad ve Matt Tolmach gerçekleştirdi. Hikâyesi ve senaryosunu Alex Kurtzman, Roberto Orci ve Jeff Pinkner'ın kaleme aldığı "İnanılmaz Örümcek-Adam 2", Stan Lee ve Steve Ditko'nun yarattığı Marvel Comic Book karakterine dayanıyor. Film tüm dünya sinemalarında 16 Nisan 2014'ten itibaren, ABD'de ise 2 Mayıs 2014'te gösterime girecek. Filmin Türkiye vizyon tarihi ise 25 Nisan 2014.

Haberin Devamı

İNANILMAZ ÖRÜMCEK ADAM 2 OYUNCULARI

Andrew Garfield

Emma Stone

Jamie Foxx

Dane DeHaan

Sally Field

Campbell Scott

Paul Giamatti

Embeth Davidtz

Colm Feore

Felicity Jones

İNANILMAZ ÖRÜMCEK ADAM 2 NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Andrew Garfield'in Örümcek Adam'ı canlandırdığı, Emma Stone, Sally Field, Jamie Foxx, Dane DeHaan, Campbell Scott ve Paul Giamatti'nin yer aldığı İnanılmaz Örümcek Adam 2 filmi 2014 yılında vizyona girdi.

BAKMADAN GEÇME!