İbrahim Selim İle Bu Gece konuğu Elif Buse Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli? 'Samsak Döveci' Elif Buse Doğan şarkıları

Güncelleme Tarihi:

İbrahim Selim İle Bu Gece konuğu Elif Buse Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli Samsak Döveci Elif Buse Doğan şarkıları
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 23, 2022 12:33

Fox Tv ekranlarında yayın hayatına devam eden İbrahim Selim İle Bu Gece konukları belli oldu. Her hafta birbirinden ünlü isimlere programında yer veren İbrahim Selim İle Bu Gece 7 bölüm ile ekrana gelecek. Bu hafta, Elif Buse Doğan İbrahim Selim İle Bu Gece konukları arasında yer alıyor. Peki, Elif Buse Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte, Samsak Döveci şarkısıyla ismini duyuran Elif Buse Doğan hakkında bilgiler...

Haberin Devamı

Elif Buse Doğan Samsak Dövec şarkısını seslendirmesiyle birlikte geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Bu akşam İbrahim Selim İle Bu Gece konukları arasında yer alan Elif Buse Doğan, bir kez daha şarkıları ile izleyenlere keyifli anlar yaşatacak. Peki, Elif Buse Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte, Samsak Döveci Elif Buse Doğan şarkıları ve hayatı...

ELİF BUSE DOĞAN KİMDİR?

1993 yılında dünyaya gelen Elif Buse Doğan, Kocaeli’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamlayan Elif Buse Doğan, müzik hayatına ilk olarak 2000 yılında dedesinden öğrendiği bağlama ile başladı. İlköğretim eğitimi esnasında Kocaeli'de ilköğretimler arasında yapılan ses yarışmalarında 3 yıl üst üste Türk Halk Müziği dalında 1. oldu.

2008 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarından mezun oldu. Elif Buse Doğan, Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı'nı birincilikle bitirmiştir. Yüksek Lisans eğitimini Haliç Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı'nda yapan Elif Buse Doğan, TRT İstanbul Radyosu Yurttan Sesler korosuyla bir çok konsere katıldı.

Haberin Devamı

Elif Buse Doğan, bir süre TRT MÜZİK’te her hafta canlı yayınlanan AŞK İÇİN isimli müzik eğlence programı hazırlayıp sundu.(2016-2017)

"ELİF ZAMANI" isimli ikinci solo albüm çalışmasını 23 Şubat 2018’de çıkaran Doğan, TRT Müzik’te her hafta yayınlanan ‘NEFESTEN SESE’ isimli müzik eğlence programını Serkan Çağrı ile beraber sundu.

 

BAKMADAN GEÇME!