Hızlı ve Öfkeli 8 oyuncuları ve konusu | Hızlı ve Öfkeli 8 ne zaman ve nerede çekildi?

Güncelleme Tarihi:

Hızlı ve Öfkeli 8 oyuncuları ve konusu | Hızlı ve Öfkeli 8 ne zaman ve nerede çekildi
Oluşturulma Tarihi: Ocak 08, 2024 19:40

F. Gary Gray tarafından yönetilen ve senaryosu Chris Morgan tarafından yazılan Hızlı ve Öfkeli 8 filmi 8 Ocak Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan. Filmin oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Eva Mendes, Lucas Black, Kurt Russell, Charlize Theron ve Jason Statham gibi yıldız isimler yer alıyor. Peki, Hızlı ve Öfkeli 8 ne zaman ve nerede çekildi? İşte başrol oyuncuları ve konusu!

Haberin Devamı

Hızlı ve Öfkeli filmi serisini sevenleri ekran karşısına kilitleyecek Hızlı ve Öfkeli 8 filmi bu akşam izleyiciyle buluşuyor. Kanal D ekranlarında saat 20.00’de başlayacak Hızlı ve Öfkeli 8 filminin yönetmen koltuğunda F. Gary Gray oturuyor. Yapımın oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham,Charlize Theron, Lucas Black ve Kurt Russell gibi isimler alıyor. Filmin senaryosunu ise Chris Morgan kaleme aldı.

HIZLI VE ÖFKELİ 8 KONUSU

Suça bulaşmış olan ekip artık sakinleşmiş ve suçtan uzak bir hayat yaşamak istediklerine karar vermişlerdir. Dom ve Letty evlenip balayına giderlerken Brian ile Mia da emekli olmaya karar vermiştir. Dünya turu yapan ekip her ekip üyesinin temize çıkmasıyla birlikte normal hayatlarına geri döner. Ancak, gizemli bir kadın olan Chiper, Dom’u hedef almış durumdadır. Dom'u tekrar suça bulaşmaya ikna eden Chiper, Dom'u sevdiği ve güvendiği insanlardan da ayıracaktır. Artık Dom'u durdurmanın tek yolu ekibin geri kalanının onun peşine düşmesidir...

Haberin Devamı

HIZLI VE ÖFKELİ 8 OYUNCULARI

Vin Diesel - Dominic Toretto

Michelle Rodriguez - Letty Ortiz

Dwayne Johnson - Luke Hobbs

Tyrese Gibson - Roman Pearce

Ludacris - Tej Parker

Kurt Russell - Frank Petty

Jason Statham - Deckard Shaw

Charlize Theron - Cipher

Elsa Pataky - Elena Neves

Nathalie Emmanuel - Ramsey

Tego Calderon - Tego Leo

Don Omar - Rico Santos

Helen Mirren

Kristofer Hivju

Scott Eastwood

HIZLI VE ÖFKELİ 8 NE ZAMAN VE NEREDE ÇEKİLDİ?

Filmin hazırlıkları Hızlı ve Öfkeli 7'nin yayınlanmasından hemen sonra Diesel, Morgan ve yapımcı Neal H. Moritz'in yeniden imzayı atmasıyla başladı. Temel çekimler Mart 2016'da İzlanda, Mývatn'da başladı. Diğer çekimler Küba, Atlanta ve New York'ta yapıldı. Hızlı ve Öfkeli 8, Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filminden sonra Paul Walker'in oynamadığı ikinci film. Film Türkiye'de 13 Nisan 2017'de vizyona girdi.

BAKMADAN GEÇME!