Görümce filmi konusu ve oyuncuları || Görümce filmi nerede çekildi?

Güncelleme Tarihi:

Görümce filmi konusu ve oyuncuları || Görümce filmi nerede çekildi
Oluşturulma Tarihi: Nisan 24, 2024 17:55

Gupse Özay, Buğra Gülsoy ve Eda Ece’nin başrollerini paylaştığı Görümce filmi 24 Nisan Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Patron Mutlu Son İstiyor ve Kocan Kadar Konuş filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Kıvanç Baruönü'nün yönetmen koltuğunda oturduğu Görümce filmi, gelin ile görümce arasındaki çekişmeyi mizahi yönden ele alıyor. Peki, Görümce filmi nerede çekildi? İşte konusu ve oyuncuları!

Haberin Devamı

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü'nün yaptığı, yapımcılığını Necati Akpınar'ın üstlendiği, senaryosunu Gupse Özay'ın yazdığı Görümce filmi 24 Nisan Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkıyor. Filmin başrollerini Gupse Özay, Eda Ece, Dilşah Demir paylaşıyor.

GÖRÜMCE FİLMİ KONUSU

Yeliz erkek kardeşi Ahmet'e fazlasıyla düşkündür. Yeliz'in bu düşkünlüğü sonucu ikili birlikte yaşamaktadır. Fakat Yeliz'i kötü bir sürpriz beklemektedir, zira Ahmet bir kıza aşık olmuştur. İşler hızlı gelişir ve Amet kıza evlenme teklifi eder. Bunu duyan Yeliz'in dünyası başına yıkılır. Yeliz'in umudu, Ahmet'in şimdiye kadarki kız arkadaşlarını ayırdığı gibi bu kızdan da ayrılmasıdır. Ancak işini şansa bırakmayan Yeliz, arkadaş grubuyla kafa kafaya verip kardeşiyle sevdiği kızı ayırma planları yapmaya başlar. Kıskanç ablası Yeliz ile sevdiği kız Deniz arasında sıkışıp kalan Ahmet'in yapabileceği tek şey her şeyden habersiz Deniz’i ablasının tuzaklarından korumaya çalışmaktır. Bu mücadele boyunca Yeliz'i de, Deniz'i de, Ahmet’i de türlü komik maceralar beklemektedir...

Haberin Devamı

GÖRÜMCE FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Başrollerinde Gupse Özay, Buğra Gülsoy ve Eda Ece’nin yer aldığı 2016 yapımı Görümce filmi İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekildi.

GÖRÜMCE FİLMİ OYUNCULARI

Gupse Özay - Yeliz

Buğra Gülsoy - Ahmet

Eda Ece - Deniz

Zeynep Kankonde - Fatoş

Danilo Zanna - Francesco

Özlem Tokaslan - Sonay

Dilşah Demir - Nebo

İnci Pars Özgürgün - İnci

 

BAKMADAN GEÇME!