Gizli Saklı oyuncuları kimler, konusu ne? İşte Gizli Saklı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Güncelleme Tarihi:

Gizli Saklı oyuncuları kimler, konusu ne İşte Gizli Saklı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 20, 2022 20:01

Gizli Saklı dizisi oyuncuları, dizinin yeni bölümü öncesi dikkat çekti. Yönetmenliğini Murat Aksu'nun yaptığı, senaryosunu Şahin Altuğ'un kaleme aldığı Gizli Saklı dizisi 20 Temmuz çarşamba günü 6. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Romantik komedi türündeki dizide, yeni mezun olan polis memuru Naz ve Pamir'in gizli görevde evli çift gibi görünerek beraber yer alması ile başlayan komik olaylar ele alınıyor. Peki, Gizli Saklı oyuncuları kimler, konusu ne? İşte, Gizli Saklı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu hakkında bilgiler.

Haberin Devamı

Gizli Saklı oyuncu kadrosu ekran başındakilerin dikkatini çekti. No Dokuz Productions imzalı Gizli Saklı 6. bölümü ile Fox TV ekranlarında çarşamba akşamı sevenleri ile buluşuyor. Murat Aksu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu romantik komedi türündeki dizinin başrollerini Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı paylaşıyor.

GİZLİ SAKLI OYUNCULARI KİMLER?

Gizli Saklı dizisi oyuncuları arasında Sinem Ünsal, Halit Özgür Sarı, Tardu Flordun, Bülent Emrah Parlak, Şinasi Yurtsever, Ece Dizdar, Selçuk Borak, İdris Nebi Taşkan, Emrullah Çakay, Fulden Akyürek, Erşan Utku Ölmez, Hasan Elmas ve Şebnem Sönmez gibi isimler bulunuyor.

Sinem Ünsal – Naz

Halit Özgür Sarı – Pamir

Tardu Flordun – Tarık Koşuoğlu

GİZLİ SAKLI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Naz’ın Polis Akademisini birincilikle bitirmesini kutlamak için annesi ve dayısı, mahallelinin de olduğu bir yemek organize eder. Bu yemek sırasında karşı kaldırımda yaşanan şüpheli bir olay Naz’ın dikkatinden kaçmaz ve hemen şüphelendiği şahsın peşine düşer.

Haberin Devamı

Kısa bir takipten sonra şüpheliyi yakalar ama bir sorun vardır. Yakaladığı kişi organize şubenin sivil operasyonlarının vazgeçilmez ismi Komiser Pamir’den başkası değildir. Bu şanssız karşılaşmanın ardından, kader onları büyük bir silah kaçakçısı olan Tarık Koşuoğlu’nun yakalanmasını hedefleyen gizli bir operasyonda tekrar bir araya getirir. Üstelik karı koca olarak. Naz ve Pamir artık Tarık Koşuoğlu’nun yeni komşuları Yaz ve Levent Güneş’tir.

GİZLİ SAKLI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!