Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölüm ne zaman? İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi konusu ve oyuncuları

Güncelleme Tarihi:

Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölüm ne zaman İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi konusu ve oyuncuları
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 26, 2022 15:08

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Yeni dizi Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin yeni bölümleri perşembe akşamları yayınlanıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Altan Dönmez oturuyor. Peki, Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları kimdir, konusu nedir?

Haberin Devamı

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Show TV ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi perşembe akşamları yayınlanıyor. Dizinin bu akşam tekrarı ekrana gelecek. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oyuncuları arasında Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan gibi isimler yer alıyor.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ DİZİSİ KONUSU

Yeraltı dünyasının en korkulan isimlerinden biri olan Yedi Emin, düşmanlarının kendisine düzenlediği bir saldırıda yanlışlıkla bir çocuğun hayatını kaybetmesi üzerine beklenmedik bir karar alıp emniyete teslim olur ve mafyanın çökertilmesine yardımcı olur.

Yedi Emin kayıtlara ölü olarak geçer ve o günden sonra hayatına Sadi Payaslı olarak devam etmeye başlar. Coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’nde göreve başlayan Payaslı’nın oraya yanında komiser Songül’le birlikte yerleştirilir.

Haberin Devamı

Karabayır Lisesi’nin tek misafiri ise Sadi Payaslı değildir. Islahevinden Adalet Bakanlığı’nın pilot okul uygulamasıyla çıkan Can, Melek, Zülfikar, Mert ve Aylin de bu lisede eğitim görecektir. Hepsinin içeri girme sebebi de hikayeleri de farklıdır…

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ DİZİSİ OYUNCULARI

Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları arasında Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi isimler yer alıyor.

Ertan Saban – Sadi Payaslı

Özge Özberk – Derya

Devrim Özkan – Songül

Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölüm ne zaman İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi konusu ve oyuncuları

Nilsu Berfin Aktaş – Gizem

Mustafa Açılan – Araz

Özgü Delikanlı – Mert

Ayşe Kırca – Yeliz

Sanem Babi – Aylin

Onur Özer – Zülfikar

Rojbin Erden – Melek

Ali Berge – Can

Furkan Murat Uğur – Bora

Murat Göçmez – Vural

Melisa Bostancıoğlu – Sevda

Sercan Gülbahar – Yaver

Yeşim Çelebi – Sanem

Deniz Sarıkaş – Ozan

 

BAKMADAN GEÇME!