Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları arasında kimler var? Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oyuncuları ve konusu

Güncelleme Tarihi:

Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları arasında kimler var Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oyuncuları ve konusu
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 18, 2022 17:29

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oyuncuları ve araştırılıyor. Show TV ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi perşembe akşamları ekrana geliyor. Dizinin sevenleri her hafta yeni bölümü heyecanla bekliyorlar. Peki, Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları arasında kimler var, konusu nedir?

Haberin Devamı

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin bu akşam yeni bölümü ekrana gelecek. Show TV'de yayınlanan dizinin oyuncuları ve konusu merak konusu haline geldi. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oyuncuları arasında Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan gibi isimler yer alıyor.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ DİZİSİ KONUSU

Yeraltı dünyasının en korkulan isimlerinden biri olan Yedi Emin, düşmanlarının kendisine düzenlediği bir saldırıda yanlışlıkla bir çocuğun hayatını kaybetmesi üzerine beklenmedik bir karar alıp emniyete teslim olur ve mafyanın çökertilmesine yardımcı olur.

Yedi Emin kayıtlara ölü olarak geçer ve o günden sonra hayatına Sadi Payaslı olarak devam etmeye başlar. Coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’nde göreve başlayan Payaslı’nın oraya yanında komiser Songül’le birlikte yerleştirilir.

Haberin Devamı

Karabayır Lisesi’nin tek misafiri ise Sadi Payaslı değildir. Islahevinden Adalet Bakanlığı’nın pilot okul uygulamasıyla çıkan Can, Melek, Zülfikar, Mert ve Aylin de bu lisede eğitim görecektir. Hepsinin içeri girme sebebi de hikayeleri de farklıdır…

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ DİZİSİ OYUNCULARI

Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları arasında Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi isimler yer alıyor.

Ertan Saban – Sadi Payaslı

Özge Özberk – Derya

Devrim Özkan – Songül

Nilsu Berfin Aktaş – Gizem

Mustafa Açılan – Araz

Özgü Delikanlı – Mert

Ayşe Kırca – Yeliz

Sanem Babi – Aylin

Onur Özer – Zülfikar

Rojbin Erden – Melek

Ali Berge – Can

Furkan Murat Uğur – Bora

Murat Göçmez – Vural

Melisa Bostancıoğlu – Sevda

Sercan Gülbahar – Yaver

Yeşim Çelebi – Sanem

Deniz Sarıkaş – Ozan

 

BAKMADAN GEÇME!