Dilek Taşı son bölüm izleme ekranı | Dilek Taşı 13. bölüme Figen'in Macide’ye meydan okuması damga vurdu: 'Artık bu masada ben de varım...' İşte son bölümde yaşananlar!

Güncelleme Tarihi:

Dilek Taşı son bölüm izleme ekranı | Dilek Taşı 13. bölüme Figenin Macide’ye meydan okuması damga vurdu: Artık bu masada ben de varım... İşte son bölümde yaşananlar
Oluşturulma Tarihi: Aralık 07, 2023 02:35

Dilek Taşı 13. son bölüm izleme ekranı, diziyi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için erişime açıldı. Yapımını Pastel Film yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı Dilek Taşı'nın 6 Aralık Çarşamba akşamı yayınlanan son bölümünde, Sinan için böbreğini veren Figen Mustafa'nın evlilik teklifine 'evet' yanıtını verirken Efkan, nikah günü aldığının haberini verdi. Dizinin final sahnesinde ise Macide'ye meydan okuyan Figen'in yemek masasına oturarak "Artık bu masada ben de varım." demesi ekranlara damga vurdu. İşte, Dilek Taşı son bölüm full HD kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı hakkında ayrıntılı bilgiler.

Haberin Devamı

Dilek Taşı son bölüm tek parça yayınlandı. Kadrosunda Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay gibi isimlerin yer aldığı Dilek Taşı 13. bölümüyle izleyenlerden büyük beğeni topladı. Dilek Taşı'nın son bölümünde, Figen’e geçmiş olsun ziyaretine giden Kenan, ona Efkan’ın kendileri için nikah günü aldığını söyledi. Eve döndüğünde annesini ve kardeşini eşyalarını toplarken gören Figen, Rona Ailesi’nin karşısına bambaşka bir yüzle çıktı. Tüm bunların ardından gözler Dilek Taşı yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Dilek Taşı 13. bölüm full HD kesintisiz izleme ekranı.

DİLEK TAŞI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Figen, Sinan için böbreğini verdikten sonra müştemilatta iyileşme sürecine giriyor. Ancak Figen’le artık işi kalmayan Macide’nin müştemilat ile ilgili başka planları var. Mustafa ve Kenan, Efkan’ın nikah tarihi alması yüzünden birbirine giriyor. Figen’i istemediği bir evlilik tuzağına çekildiğini ve Kenan’ın da bu planı Figen’le barışmak için kullandığını düşünen Mustafa, Figen’i korumak için Kenan’la yüzleşiyor.

Haberin Devamı

Sevda artık Efkan belasından tamamen kurtulmak için kaçmaya karar veriyor. Kenan’ı da kendisi ile gelip yeni bir sayfa açmaya ikna etmeye çalışıyor. Kenan Sevda’nın planına dahil olup gidecek mi yoksa her şeye rağmen burada kalıp savaşmayı mı seçecek? Mustafa ise Figen’i bu zor zamanında asla yalnız bırakmıyor ve yanından bir an olsun ayrılmamak için her şeyi yapıyor. Bir taraftan ise Alparslan’ın onu Harun Bey konusunda sıkıştırmasıyla uğraşıyor.

Köşkte kaybolan eşyalar ise yeni bir skandal yaşanmasına sebep oluyor. Rüçhan’ın değerli ziynet eşyalarını alan kişi kim? Ebru ise Macide ve Rüçhan’ın kendisine yaptığı ithamlar karşısında neye uğradığını şaşırıyor. Macide’nin Ebru’ya olan ithamları sonrası artık müştemilatta kalamayacaklarını söylemesi üzerine ise Figen zor bir karar almak zorunda kalıyor. Figen’in aldığı bu karar ne?

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanın ilerleyen günlerde yayınlanması bekleniyor.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!