Dilek Taşı son bölüm (16. bölüm) izleme ekranı | Dilek Taşı 16. son bölüme damga vuran sahne: Ronalar'ın köşküne bomba mektup ulaştı! İşte son bölümde yaşananlar!

Güncelleme Tarihi:

Dilek Taşı son bölüm (16. bölüm) izleme ekranı | Dilek Taşı 16. son bölüme damga vuran sahne: Ronaların köşküne bomba mektup ulaştı İşte son bölümde yaşananlar
Oluşturulma Tarihi: Aralık 28, 2023 02:42

Dilek Taşı 16. son bölüm izleme ekranı, diziyi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için erişime açıldı. Yapımını Pastel Film yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı Dilek Taşı'nın 27 Aralık Çarşamba akşamı yayınlanan son bölümünde, Kenan Efkan ile yaptığı planı devreye soktu ve söyledikleri ile eski nişanlısının kafasını Mustafa konusunda karıştırmayı başardı. Dizinin final sahnesinde ise Balıkçının verdiği adrese giden Figen, Mustafa'yı baygın bir halde bulurken, Kenan'ın Ronalar'ın hayatını baştan sona değiştirecek olan mektubu köşke ulaştı.  İşte, Dilek Taşı son bölüm full HD kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı hakkında ayrıntılı bilgiler.

Haberin Devamı

Dilek Taşı son bölüm tek parça yayınlandı. Kadrosunda Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay gibi isimlerin yer aldığı Dilek Taşı 16. bölümüyle izleyenlerden büyük beğeni topladı. Dilek Taşı'nın son bölümünde, yaşadığı hayal kırıklığı içe başa çıkmaya çalışan Figen, bütün çeyizlerini köşkün bahçesinde ateşe verdi. Aziz ile birlikte çatışmaya giren Mustafa, ağır yaralı halde bir balıkçı barakasına sığınırken Figen'in onu kaçırması ise çarpıcı gelişmelerin sinyallerini verdi. Tüm bunların ardından gözler Dilek Taşı yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Dilek Taşı 16. bölüm full HD kesintisiz izleme ekranı.

DİLEK TAŞI SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Figen, Mustafa’ya sorduğu sorunun yanıtını beklemektedir. Mustafa ise Figen’i korumak için gerçeklerden bahsedemez. Figen ve Mustafa arasında esen soğuk rüzgâr ikisini de çok üzmektedir. Figen, aldığı kararla kendi yolunu çizdiğini düşünürken Mustafa’dan gelen bir telefon ikilinin kaderini etkileyecektir. Büyük aile sırlarının açığa çıktığını öğrenen Harun bazı kararlar alır. Bu kararlar, birilerini ailenin dışına iterken birilerini de aileye dahil edecektir. Rona ailesinde dengeler değişirken Kenan da yeni bir plan yapar. Bu planın sonunda Sevda ile tüm geleceğini değiştireceğini düşünürken hesapta olmayan bir engelle karşılaşır. Aras, öğrendiği gerçeklerin ağırlığını daha fazla taşıyamaz. Kenan da elindeki kozları, geleceğine engel olmasınlar diye kullanacak kadar gözü karartmıştır. Bu iki büyük sır Rona ailesinin kapısından girerse yer yerinden oynayacaktır.

Haberin Devamı

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanın ilerleyen günlerde yayınlanması bekleniyor.

BAKMADAN GEÇME!