Aşk Mantık İntikam neden final yapıyor?

Güncelleme Tarihi:

Aşk Mantık İntikam neden final yapıyor
Oluşturulma Tarihi: Nisan 22, 2022 09:43

Aşk Mantık İntikam dizisinde final günü geldi çattı. Yaz sezonunda başlayan romantik komedi türündeki Aşk Mantık İntikam dizisi 42. Bölümüyle final yaparak ekran macerasını noktalayacak. Peki, Aşk Mantık İntikam neden final yapıyor?

Haberin Devamı

Burcu Özberk ve İlhan Şen'in başrollerini üstlendiği Aşk Mantık İntikam dizisi final yapıyor. Uzun süredir televizyon ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi düşen reytingler nedeniyle ekran macerasını sonlandıracak.

Aşk Mantık İntikam Final Özeti

Ozan, Esra’nın hamile olduğu haberini aldığında havalara uçar. Bu sefer geçmişte yaşanan her şeyi telafi etmeye kararlıdır. Bu yüzden Esra’nın üzerine titrer. Fakat bu ilgi Esra’nın sıkılmasına neden olur. Esra Ozan’ın aşırı ilgisini dizginlemeye çalışırken çözmesi gereken bir sorun daha vardır. Ozan, Nazım ve Zümrüt’ün arasındaki yakınlığı kabul etmiyor, sanki böyle bir şey yokmuş gibi davranıyordur. Esra bu durumu düzeltmek için aileyi ve Nazım’ı bir yemekte bir araya getirir. Bu yemek başka bir mutlu haberin daha alınmasına vesile olacaktır. Ozan, Esra’nın aslında içten içe bir düğünlerinin olmamasına üzüldüğünü öğrendiğinde ona unutulmaz bir sürpriz hazırlayacaktır.

BAKMADAN GEÇME!