Aşk Mantık İntikam finalinde ne oldu, nasıl bitti? Aşk Mantık İntikam 42. son bölümde Esra ve Ozan'ın bebeği dünyaya geldi!

Güncelleme Tarihi:

Aşk Mantık İntikam finalinde ne oldu, nasıl bitti Aşk Mantık İntikam 42. son bölümde Esra ve Ozanın bebeği dünyaya geldi
Oluşturulma Tarihi: Nisan 23, 2022 03:24

Aşk Mantık İntikam 42. son bölüm ekranlara damga vurdu. Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen yer aldığı Aşk Mantık İntikam'ın 22 Nisan tarihli son bölümünde Esra'nın düğün istemesi ile Ozan ve Esra'nın düğün yapması dikkat çekerken, kızları Ada'nın doğumu da mutlu anları ekranlara getirdi. Zümrüt ve Nazım’ın evlenmesi ise final anına damga vurdu. İşte, Aşk Mantık İntikam final bölümünde yaşananların özeti.

Haberin Devamı

Aşk Mantık İntikam dizisi 22 Nisan Cuma akşamı final bölümü ile ekran macerasını noktaladı. Yaz sezonunda başlayan romantik komedi türündeki Aşk Mantık İntikam'ın 42. bölümünde Esra ve Ozan'ın bebekleri dünyaya gelirken Elif ve Ekrem'in evlat sahibi olması da yürekleri ısıttı.

AŞK MANTIK İNTİKAM FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ozan, Esra’nın hamile olduğu haberini aldığında havalara uçar. Bu sefer geçmişte yaşanan her şeyi telafi etmeye kararlıdır. Bu yüzden Esra’nın üzerine titrer. Fakat bu ilgi Esra’nın sıkılmasına neden olur. Esra Ozan’ın aşırı ilgisini dizginlemeye çalışırken çözmesi gereken bir sorun daha vardır.

Ozan, Nazım ve Zümrüt’ün arasındaki yakınlığı kabul etmiyor, sanki böyle bir şey yokmuş gibi davranıyordur. Esra bu durumu düzeltmek için aileyi ve Nazım’ı bir yemekte bir araya getirir. Bu Yemek başka bir mutlu haberin daha alınmasına vesile olacaktır. Ozan, Esra’nın aslında içten içe bir düğünlerinin olmamasına üzüldüğünü öğrendiğinde ona unutulmaz bir sürpriz hazırlayacaktır.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!