Paramparça 58. bölüm fragmanı Dilara doğum yapıyor! - izle

Güncelleme Tarihi:

Paramparça 58. bölüm fragmanı Dilara doğum yapıyor - izle
Oluşturulma Tarihi: Mart 21, 2016 11:20

Paramparça 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Paramparça 58. yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda. Büyük merakla beklenen yeni bölümde Hazal’ın psikiyatristi Ayşe Cihan’a karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Hamile olan Dilara doğum yapar. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanı ve gelişmeleri haberimizde…

Haberin Devamı

Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay'ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç'a, yönetmenliği Altan Dönmez'in üstlendiği ekranların izlenme rekoru kıran dizisi Paramparça bu akşam 58. bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Sevilen dizinin yeni bölümü için nefesler tutuldu. Bakalım yeni bölümde neler yaşanacak?

Paramparça 58. bölüm fragmanı izle!

Paramparça yeni bölüm detayları

Hamile olan Dilara doğum yaparken, Hazal’ın psikiyatristi Ayşe ise Cihan’a aşık olacak! Diğer yandan uzun süredir psikolojik destek alan Hazal'ın ise doğum gününe ünlü bir şarkıcı konuk olacak.

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin konuk olacak. Ece Seçkin dizide Hazal karakterini canlandıran Alina Boz'un doğum günü partisinde şarkı söyleyecek. Dilara, oğlu Demir’i kucağına alırken, Cihan, Harun’un bebeğine babalık yapmanın burukluğunu yaşar. Ozan ise bebeği asla kabullenmez.

Haberin Devamı

Rahmi Bey, Cihan’a Deniz’in yalıya gelip paraları suratına fırlatmasının nedenini anlatır ve Deniz’in annesi Nergis ile ilgili bildiği tüm gerçekleri Cihan’a açıklar. Ozan ise  Cihan’ın Zeynep’i kendisinden uzak tutmak için yüklüce bir para verdiğini öğrenir.

Hazal, terapisti Ayşe’yi görmeye kliniğe gider. Aynı dakikalarda Harun da Ayşe’yi ziyaret için kliniktedir. Hazal, Cansu ve Deniz’i ayırmaya kararlıdır. Fırsat ise ayağına gelir. 18’inci doğum günü için Ece Seçkin’in sahneye çıktığı ihtişamlı bir parti veren Hazal, Cansu için hayat boyu unutamayacağı bir hediye planlamıştır.

BAKMADAN GEÇME!