Süperyat hayranı Leonardo DiCaprio

Güncelleme Tarihi:

Süperyat hayranı Leonardo DiCaprio
Oluşturulma Tarihi: Mart 10, 2016 16:28

Geçtiğimiz günlerde Oscar ödülleri töreni yapıldı. Dünyanın en çok merak ettiği konu ise, Leonardo DiCaprio bu yıl Oscar alacak mıydı? Hayranların ekran karşısında nefeslerini tutmuş beklerken, Leonardo DiCaprio adı anons edildiğinde, nasıl sevinç çığlığı attıklarını tahmin edebiliyoruz.

Haberin Devamı

Veeee Leonardo Dicaprio Oscar ödülüne kavuştu...
Leonardo Dicaprio’yu Titanic filminde Rose’un hayatını kurtaran Jack olarak hatırlayabilirsiniz. Ancak Leonardo Dicaprio, bir aktör olmasının ötesinde denize olan düşkünlüğü ile de bilinmektedir. Ünlü aktöre, çok kısa aralıklarla dünya medyasına yansıyan görüntülerinde, süperyatlarda rastlamak mümkün.
Oscarlı yıldız Leonardo Dicaprio ile süperyatları bir arada gösteren ve dünya medyasında farklı zamanlarda çıkan haberleri sizler için derledik...

1) FUTBOL MERAKLISI LEONARDO DİCAPRİO RİO'DA 

Süperyat hayranı Leonardo DiCaprio

Leonardo, 2014 yılında Brezilya’da düzenlenen Dünya Futbol Şampiyonasını Rio’da bulunan lüks Topaz yatında izlemişti. 147 metre uzunluğundaki dünyanın en büyük beşinci yatı olan Topaz’ın sahibi, İngiliz Manchester City Futbol Kulübü’nün sahibi bir futbol hayranı Şeyh Mansur bin Zayid El Nahyan ,arkadaşı Leonardo Dicaprio ve yirmi kişi kadar dostları ile Dünya Kupası heyecanını süperyatlarından takip etmişlerdi. Ayrıca Dicaprio’nun şampiyonanın açılış maçı Brezilya – Hırvatistan maçında brezilya atkısı ile görüntülenmesi ile de ünlü aktörün bir Brezilya tutkunu olduğunu söyleyebiliriz.

Haberin Devamı

2) LEONARDO DİCAPRİO CANNES'DA 

Süperyat hayranı Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio, 2014 yılının Mayıs ayında  Cannes’da Rising Sun süperyatında görüntülenmişti. Leonardo DiCaprio Cannes film festivalinden önceki haftayı 138 metre uzunluğundaki süperyatında geçirmişti. 40 yaşındaki ünlü aktör bir hafta süre ile Fransa’nın Akdeniz sahillerinin keyfini çıkartmıştı.

3) LEONARDO DİCAPRİO IBIZA'DA 

Süperyat hayranı Leonardo DiCaprio


Leanardo DiCaprio ve kız arkadaşı Toni Garrn, 2014 yılının Ağustos ayında 33,5 metre uzunluğundaki Lionchase süperyatında görüntülenmişti. Lionchase, DiCaprio’yu görmeye alışık olduğumuz diğer megayatlara göre daha mütevazi bir yat...

Haberin Devamı

Leanardo DiCaprio ve 63m Benetti LionHeart...

Süperyat hayranı Leonardo DiCaprio

Karate ustası Leanardo DiCaprio St. Tropez yatında...

Süperyat hayranı Leonardo DiCaprio

 

yatvitrini.com Tarafından hazırlanmıştır.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!