Şinasi Yurtsever: Ne bulsam yerim

Güncelleme Tarihi:

Şinasi Yurtsever: Ne bulsam yerim
Oluşturulma Tarihi: Mart 21, 2016 20:54

Düğün Dernek 2: Sünnet filminde rol alan Şinasi Yurtsever, geçtiğimiz gün bir dönerci çıkışında görüntülenince “Ne bulsam yerim.” diyerek yemek seçmediğini anlattı. Peki; Şinasi Yurtsever kimdir? İşte detaylar…

Haberin Devamı

Şinasi Yurtsever, Cihangir'de bir dönerciden çıkarken görüntülendi. Yurtsever, gazetecilerin “Türk yemeklerini çok seviyorsunuz galiba? Dünya mutfağı lezzetleri olan suşi ve pizzayla aranız yok mu?” sorularına Şinasi Yurtsever, “Türk yemeklerini tercih ederim ama genelde yemek ayıran biri değilim. Suşiymiş falan götürürüm” sözleriyle yanıt verdi.

Kendisini görüntüleyen muhabirlere poz veren ünlü oyuncu, yakın zamanda yepyeni bir filmde rol alacağını söyledi. Gazetecilerin “Ahmet Kural – Murat Cemcir ikilisi de Düğün Dernek’te olduğu gibi filmde var mı?” sorusuna Şinasi Yurtsever “Ahmetler benim kardeşim. Ama bu sefer onlar bu projede yoklar. Başka bir ekiple çalışacağım” şeklinde cevap verdi.

Şinasi Yurtsever: Ne bulsam yerim

Haberin Devamı

Şinasi Yurtsever kimdir?

Şinasi Yurtsever, 23 Mayıs 1977 yılında Malatya’da dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü mezunudur. 1997 ile 2000 yılları arasında yayınlanan Küçük İbo isimli dizide Selçuk karakteriyle tanındı. Ardından Yılan Hikâyesi, Kınalı Kar, Avrupa Yakası, Yabancı Damat, Bir Bulut Olsam ve Aşk ve Ceza gibi birçok televizyon dizisinde rol aldı. 2003 yapımı Yazı Tura filminde Basri karakteriyle İlk sinema tecrübesini yaşadı. Ardından Hayatımın Kadınısın, Hokkabaz ve Küçük Kıyamet isimli sinema filmlerinde rol aldı. 2011 yılında Çalgı Çengi filminde nakliyatçı rolünü canlandırdı. 2012 yılında başlayan İşler Güçler dizisinde yapımcı Hakkı karakteriyle ün kazandı. 2013 yapımı Düğün Dernek filminde Yılmaz karakterini canlandırdı. 2014 yılında başlayan Kardeş Payı dizisinde ise Hilmi karakterini canlandırdı ve Düğün Dernek 2'de beklenen oyuncular arasında yer almaktadır.

BAKMADAN GEÇME!