Rüzgar Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu düğün tarihi verdi… Ne zaman evleniyorlar?

Güncelleme Tarihi:

Rüzgar Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu düğün tarihi verdi… Ne zaman evleniyorlar
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 13, 2017 12:34

Rüzgar Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu’nun düğün tarihi belli oldu. Bodrum'da nişanlısı Tuğba Beyazoğlu ile görüntülenen Rüzgar Erkoçlar nikâh tarihini açıkladı. Peki Rüzgar Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu ne zaman evleniyor?

Haberin Devamı

Üç yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatı geçiren ve bu kararı ardından çok konuşulan Rüzgar Erkoçlar, düğün tarihi verdi. Nisan ayında evlilik yolunda ilk ciddi adımı atarak Tuğba Beyazoğlu ile nişanlanan Rüzgar Erkoçlar, “Kısmetse eylül ayında nikâh masasına oturacağız” dedi. Rüzgar Erkoçlar, 'Nişanda nasıl örf ve adetlere uyduysak düğünde de uyacağız' şeklinde bir açıklama yapmıştı.

RÜZGAR ERKOÇLAR KİMDİR?

Rüzgar Erkoçlar, 26 Mart 1986 tarihinde İstanbul'da Nil Erkoçlar olarak doğdu. Bir ablası, bir kız kardeşi vardır. İstanbul Suadiye Lisesi'nden 2002 yılında mezun oldu. Türker İnanoğlu tarafından "Türker İnanoğlu Vakfı" adıyla kurulup kısaca "TÜRVAK" olarak da anılan vakıf okulunda lise bittikten sonra Sinema Oyunculuğu okudu.

10 yaşından beri Gaye Sökmen Ajans'a bağlı olarak reklam filmleriyle başlayarak televizyon dünyasında çeşitli projelerde yer almıştır. 2002 yılında Nil Erkoçlar, Molped reklamında; Hülya Avşar, Tuba Büyüküstün, Hande Katipoğlu, Yasemin Ergene ile birlikte oynadılar. Ardından yine 2002 yılında Berna Laçin'in başrolü oynadığı "Seni Yaşatacağım" adlı dizide rol aldı. 2004 yılında da Kadir İnanır'ın başrolde olduğu "Bütün Çocuklarım" adlı dizide oynadı.
Sine Show adlı programında sunuculuk yaptı. Nil Erkoçlar, 2010 yılında Cem Yılmaz'la birlikte "Türk Telekom" reklamında rol aldı. Bu reklamdan kazandığı 200 bin lira ile kendisine ev aldı.

Haberin Devamı

Nil Erkoçlar, 2013 yılının başında ameliyat olarak erkek oldu ve Rüzgar Erkoçlar adını aldı. 24 Şubat 2013'te yayımlanan röportajında iki yıldır hormon tedavisi gördüğünü ve üç hafta önce de cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirdiğini açıkladı.

 

 

BAKMADAN GEÇME!